» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
24. 05. 2019
Basketbal - Belgicko - BLB, play-off1X2Čas 
Port of Antwerp Giants vs. Kangoeroes Basket Willebroek1.0010.0020:00+2
Basic-Fit Brussels vs. Belfius Mons-Hainaut1.721.9320:30+2
Belgacom Spirou vs. Hubo Limburg United1.076.0120:30+1
Telnet BC Oostende vs. Okapi Aalstar1.037.6420:30+2
Basketbal - Brazília - Campeonato Paulista U191X2Čas 
S.E. Palmeiras vs. AA Sao Caetano1.154.3022:00 
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, muži1X2Čas 
Cibona Zagreb vs. KK Cedevita2.821.3820:00+1
Basketbal - Česká republika - NBL1X2Čas 
Cez Basket Nymburk vs. BK Decin1.0012.0018:00+1
Basketbal - Fínsko - Korisliiga1X2Čas 
Kouvot Kouvola vs. Kauhajoen Karhu1.761.8817:15+2
Basketbal - Francúzsko - Pro A1X2Čas 
AS Monako vs. Limoges CSP1.174.4919:30+2
JSF Nanterre vs. Pau Lacq Orthez1.253.6020:45+2
Basketbal - Francúzsko - Pro B1X2Čas 
AS Denain vs. Hermine de Nantes Atlantique2.281.5120:00+1
Caen Basket Calvados vs. Chorale Roanne5.111.1120:00+1
JA Vichy-Clermont vs. SPO Rouen Basketball1.791.8520:00+2
Lille Metropole Basket vs. Orleans Loiret Basket3.591.2220:00+1
Paris Basketball vs. Aix Maurienne1.144.5620:00+1
Saint-Chamond vs. Alm Evreux Basket1.203.7220:00+1
Sluc Nancy Basket vs. ADA Blois1.193.8920:00+1
Union Poitiers Basket 86 vs. BC Gries Oberhoffen1.642.0420:00+2
Basketbal - Litva - LKL1X2Čas 
Lietuvos Rytas vs. Neptunas Klaipeda1.223.5717:50+2
Basketbal - Maďarsko - NB I1X2Čas 
BC Szolnoki Olaj vs. Atomeromu SE1.115.0018:00+2
Falco KC-Szombathely vs. KTE-Duna Aszfalt1.056.7118:00+2
Fortress Lami-Ved Kormend vs. Soproni Sordogok1.028.6018:00 
PVSK Pannonpower Pecs vs. Jaszberenyi Kosarlabda SE1.134.6718:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off1X2Čas 
BC. Unics Kazaň vs. BC Khimky Moskva1.542.2218:00+2
Basketbal - Nemecko - BBL, play-off1X2Čas 
New Yorker Phantoms Braunschweig vs. Bayern Mníchov4.991.1420:30+14
Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off1X2Čas 
Benfica Lisabon vs. FC Porto1.362.7622:15+2
Basketbal - Rakúsko - ABL1X2Čas 
Allianz Swans Gmunden vs. Oberwart Gunners1.492.4419:00+1
BK Dukes Klosterneuburg vs. ECE Bulls Kapfenberg2.531.4619:00+2
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala1X2Čas 
CS Agronomia Bucuresti vs. Universitatea Cluj-Napoca1.056.7418:30+2
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)1X2Čas 
Lastovka Domzale vs. U. Olimpija Ľubľana1.105.3218:45 
Basketbal - Taliansko - Serie A, play-off1X2Čas 
Sidigas Avellino vs. EA7-Emporio Armani Milano2.671.4220:30+8
Bejzbal - USA - MLB1X2Čas 
Chicago Cubs vs. Cincinnati Reds1.562.4020:20+6
Bojové športy - Medzinárodný - Heroes Gate1X2Čas 
Leoš Brichta (CZE) vs. Eshref Kasab (BUL)1.076.7018:01 
Matěj Kozubovsky (CZE) vs. Juraj Tutura (SVK)1.204.0018:02 
Michal Krčmář (CZE) vs. Albert Kraus (NED)1.154.7018:03 
Michal Reissinger (CZE) vs. Dexter Suisse (NED)1.402.7018:04 
Jan Rudolf (CZE) vs. Tadeáš Růžička (CZE)2.551.4518:05 
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga (1. liga)1X2Čas 
BATE Borisov vs. Slutsksakhar Slutsk1.314.238.5017:45+5
FK Dnyapro Mogilev vs. FC Gomel2.772.862.4419:45+4
Futbal - Botswana - Premier League1X2Čas 
BDF XI vs. Security Systems FC2.203.202.7519:00 
Gaborone United vs. Mochudi Centre Chiefs1.423.806.0019:00 
Futbal - Brazília - U20 Paulista 1st Division1X2Čas 
Bragantino SP vs. Portuguesa Desportos SP4.073.961.6120:00+2
Ferroviaria SP vs. Rio Claro SP1.613.934.0720:00+2
Ituano FC vs. Gremio Osasco Audax EC1.913.623.1120:00+2
Sao Carlos SP vs. Botafogo SP6.984.281.3520:00+2
Futbal - Bulharsko - A PFG1X2Čas 
CSKA Sofia vs. PFK Botev Plovdiv1.135.1119.4619:00+5
Ludogorets Rasgrad vs. Cherno More Varna1.115.9815.3719:00+5
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL1X2Čas 
NK Istra 1961 vs. NK Rudes1.743.684.1318:00+10
Futbal - Česká republika - 1. liga1X2Čas 
FK Mlada Boleslav vs. FC Fastav Zlín1.444.145.2218:00+12
Futbal - Česká republika - Krajský přebor1X2Čas 
Boskovice vs. Bosonohy2.004.202.5518:00 
Futbal - Česká republika - Moravskoslezská liga1X2Čas 
FC Velke Mezirici vs. FC Hlučín1.853.713.1317:00+2
Slavia Kromeriz vs. FC Msa Dolni Benesov1.274.977.2018:00+2
Futbal - Dánsko - Danmarksserien1X2Čas 
B 1913 Odense vs. Naesby BK7.545.791.1818:30+2
Norresundby BK vs. Aalborg BK II1.295.095.6818:30+1
Kolding BK vs. B 1909 Odense1.773.883.0419:00+1
Silkeborg Kfum vs. Viborg FF II1.185.658.0519:00+2
Futbal - Ekvádor - Serie B1X2Čas 
Puerto Quito vs. CD Duros Del Balon2.462.832.7121:30+2
Futbal - Estónsko - Esiliiga B1X2Čas 
Keila JK vs. Pohja-Tallinn JK Volta1.853.903.0018:00 
Pärnu Jalgpalliklubi vs. JK Tabasalu1.554.204.0018:00 
Voru FC Helios vs. FC Nomme United3.003.701.9018:00 
Futbal - Estónsko - Premium Liiga (1. liga)1X2Čas 
JK Tallinna Kalev vs. Paide Linnameeskond9.495.111.2118:00+2
FC Kuressaare vs. Viljandi JK Tulevik2.383.142.5618:30+2
Futbal - Fínsko - Kakkonen1X2Čas 
FC Jazz vs. Kapa1.793.403.4917:30+2
IF Gnistan vs. Tampere United1.116.0114.2317:30+2
OLS Oulu vs. JS Hercules2.354.002.2017:30+1
Salpa vs. Kaapo Kaarina1.983.382.9617:30+2
Kiffen vs. Sudet2.093.013.0318:00+2
Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)1X2Čas 
Kuopio PS vs. FC Ilves2.532.922.7617:30+13
Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)1X2Čas 
Amiens SC vs. EA Guingamp1.523.906.0721:05+11
Dijon FCO vs. Toulouse FC1.504.335.5221:05+12
FC Nantes vs. Racing Štrasburg1.643.974.5721:05+12
FC Stade Rennes vs. Lille OSC2.553.612.4321:05+13
OGC Nice vs. AS Monako3.173.292.1721:05+13
Olympique Marseille vs. HSC Montpellier1.823.833.7221:05+13
Olympique Nimes vs. Olympique Lyon3.034.081.9821:05+13
SCO Angers vs. AS Saint-Étienne2.493.502.5521:05+13
SM Caen vs. FC Girondins Bordeaux1.733.424.8221:05+12
Stade de Reims vs. Paríž Saint-Germain5.384.801.4621:05+12
Futbal - Francúzsko - Ligue 1, baráž, play-off1X2Čas 
ES Troyes AC vs. RC Lens2.602.762.6118:00+15
Futbal - Gruzínsko - National League1X2Čas 
FC Dynamo Tbilisi vs. FC Torpedo 2008 Kutaisi2.443.122.5017:00+2
FC Dila Gori vs. Saburtalo Tbilisi2.903.182.1219:00+2
Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)1X2Čas 
FC Utrecht vs. Vitesse Arnhem2.193.582.9120:45+13
Futbal - Írsko - 1. divízia1X2Čas 
Bray Wanderers AFC vs. Wexford Youths FC1.304.957.6520:45+5
Drogheda United FC vs. Galway United1.543.975.0220:45+5
Limerick 37 FC vs. Cabinteely FC2.692.902.6020:45+5
Shelbourne Dublin FC vs. Cobh Ramblers1.294.858.2320:45+5
Futbal - Írsko - Premier Division1X2Čas 
Bohemians Dublin FC vs. Sligo Rovers FC1.693.374.9720:45+12
Derry City vs. Finn Harps FC1.404.177.4020:45+11
Dundalk vs. St. Patrick´s Athletic FC1.354.408.2620:45+11
Shamrock Rovers FC vs. Cork City1.523.656.4021:00+12
Futbal - Island - 1 deild (2. liga)1X2Čas 
Grotta vs. Leiknir Reykjavik2.403.422.3821:15+3
Vikingur Olafsvik vs. Thor Akureyri2.123.332.8021:15+3
Futbal - Island - 1 deild, ženy1X2Čas 
Afturelding/Fram vs. IR Reykjavik1.334.686.1721:15+1
Augnablik vs. Haukar2.373.152.5621:15+1
FH Hafnarfjordur vs. Fjolnir Reykjavik1.354.665.6721:15+1
IA Akranes vs. Grindavik1.195.768.6021:15+1
Throttur Reykjavik vs. Tindastoll1.354.775.5221:15+1
Futbal - Island - 2. Liga1X2Čas 
UMF Tindastoll vs. Dalvik/Reynir3.033.601.9121:15+2
Futbal - Jordánsko - Jordánsky pohár, play-off1X2Čas 
AL Faisaly vs. Al Karmel1.185.529.9122:00 
AL-Wihdat vs. Ramtha SC1.503.705.2222:00 
Futbal - Kosovo - Kosovar Cup1X2Čas 
KF Feronikeli vs. Trepca 891.504.304.3020:45+1
Futbal - Majstrovstvá sveta - U20 MS, skupinová fáza1X2Čas 
Honduras vs. Nový Zéland2.563.062.6218:00+10
Katar vs. Nigéria5.924.211.4418:00+10
Ukrajina vs. USA2.983.142.2520:30+10
Uruguaj vs. Nórsko2.033.253.3320:30+10
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy1X2Čas 
Španielsko vs. Kanada2.052.913.3619:00+3
Futbal - Namibia - Premier League1X2Čas 
Eleven Arrows FC vs. Life Fighters2.603.102.3519:00+1
Blue Waters FC vs. Okahandja United FC2.203.252.7021:00+1
Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga, baráž1X2Čas 
SV Wehen Wiesbaden vs. FC Ingolstadt3.033.152.3218:15+14
Futbal - Omán - Omán, futbal1X2Čas 
AL Nassr FC vs. Mirbat SC1.523.694.9720:00+2
AL Shabab vs. Al-Rustaq1.473.705.5220:00+2
Al Suwaiq vs. Sur1.464.075.0520:00+2
Futbal - Peru - Primera Division, Apertura1X2Čas 
UTC De Cajamarca vs. Real Garcilaso2.263.092.9122:30+5
Futbal - Poľsko - 3. liga1X2Čas 
SKS Baltyk Gdynia vs. KS Mieszko Gniezno4.463.931.5417:00 
Kszo Ssa Ostrowiec Sw. vs. Chelmianka Chelm2.093.282.9019:29 
Futbal - Rakúsko - Erste Liga (2. liga)1X2Čas 
Austria Viedeň II vs. Wacker Innsbruck II1.793.983.5619:10+13
FC Liefering vs. WSG Wattens3.153.662.0019:10+13
KSV 1919 vs. FC Juniors OÖ1.853.843.4519:10+13
SKU Amstetten vs. Austria Lustenau2.013.503.2619:10+13
SV Horn vs. SC Wiener Neustadt1.923.803.2819:10+13
SV Lafnitz vs. FAC Viedeň1.703.684.3719:10+12
Futbal - Rumunsko - Liga 21X2Čas 
FC Academica Clinceni vs. SCM Argesul Pitesti1.683.404.1417:30+2
Futbal - Rusko - PFL, juh1X2Čas 
Druzhba Maikop vs. FC Angusht Nazran1.205.419.2217:00+2
Futbal - San Maríno - Campionato Sammarinese (1. liga)1X2Čas 
AC Libertas vs. SP Tre Fiori4.633.911.5220:45 
Futbal - Saudská Arábia - Saudi Professional League, zost./post.play-off1X2Čas 
Al-Khaleej vs. Al Hazm2.573.052.4221:30 
Futbal - Slovensko - 3. liga1X2Čas 
Ošfk Šarišsské Michaľany vs. 1. FK Svidnik1.404.205.5017:30+1
Futbal - Slovensko - Fort. liga1X2Čas 
DAC 1904 Dunajská Streda vs. MFK Zemplín Michalovce1.324.726.6019:00+5
FC Vion Zlaté Moravce vs. FC Nitra1.553.894.6119:00+5
MŠK Žilina vs. MFK Ružomberok1.753.673.6119:00+5
Slovan Bratislava vs. SKF Sereď1.136.7411.4619:00+5
Spartak Trnava vs. AS Trenčín3.083.401.9919:00+5
ŽP Šport Podbrezová vs. FK Senica2.463.272.4519:00+5
Futbal - Španielsko - Segunda Division1X2Čas 
Malaga CF vs. Real Zaragoza1.443.966.8821:00+11
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Norra Gotaland1X2Čas 
Stenungsunds IF vs. Vanersborgs IF1.274.856.9419:00+2
Vanersborgs FK vs. Torslanda IK1.544.134.0019:00+2
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Norra Svealand1X2Čas 
Valbo FF vs. Gamla Upsala SK2.333.312.4519:30+2
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Norrland1X2Čas 
Kramfors-Alliansen vs. Umea FC Akademi2.553.552.1419:00+2
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Ostra Gotaland1X2Čas 
IFK Berga vs. FK Karlskrona2.783.462.0419:00+2
IFK Hassleholm vs. Asarums IF FK2.703.372.1219:00+2
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Sodra Svealand1X2Čas 
Huddinge IF vs. AFK Linkoping1.593.933.8919:00+2
IFK Haninge vs. Assyriska FF1.374.505.3419:30+1
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Västra Gotaland1X2Čas 
Qviding FIF vs. Ullareds IK1.434.284.8219:00+2
Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)1X2Čas 
GIF Sundsvall vs. AIK IF3.983.141.9219:00+12
Futbal - Turecko - 3. Lig1X2Čas 
Corum Belediyespor vs. Serik Belediyespor2.862.832.2419:45 
Futbal - Turecko - Super Lig (1. liga)1X2Čas 
Istanbul BBSK vs. Alanyaspor1.624.114.3417:00+12
Besiktas JK vs. Kasimpasa1.226.268.8120:00+10
Caykur Rizespor vs. Trabzonspor2.673.702.2520:00+13
Sivasspor vs. Galatasaray2.493.682.4120:00+13
Futsal - Česká republika - 1. liga, play-off1X2Čas 
FC Balticflora Teplice vs. AC Sparta Praha2.004.072.6119:00 
Futsal - Portugalsko - 1. divízia, play-off1X2Čas 
S.L Benfica vs. AD Fundao1.058.0515.0020:30 
Sporting Clube De Portugal vs. Modicus Sandim1.136.0510.8622:00 
Futsal - Španielsko - Primera Division, play-off1X2Čas 
FC Barcelona vs. Fisiomedia Manacor1.324.516.5321:15 
Hádzaná - Dánsko - Damehandboldligaen1X2Čas 
HC Odense vs. Kobenhavn Handball1.598.952.6419:00+3
Hádzaná - Grécko - A11X2Čas 
IEK Xyni Dikeas vs. AEK Atény HC1.209.505.2516:30+2
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
DHC Rheinland vs. DJK Rimpar Wolfe1.478.233.1419:30+4
Tusem Essen vs. TUS Ferndorf1.418.663.4119:30+4
TV Emsdetten vs. HBW Balingen/Weilstetten3.168.381.4619:30+4
VFL Bad Schwartau vs. HSV Hamburg1.2010.335.2219:30+4
VFL Eintracht Hagen vs. HC Rhein Vikings1.0317.3410.7720:00+2
Hádzaná - Poľsko - Superliga1X2Čas 
KS Gwardia Opole vs. MMTS Kwidzyn1.358.953.6420:15+4
Hádzaná - Poľsko - Superliga, ženy1X2Čas 
MKS Zaglebie Lubin vs. MKS Lublin1.488.302.9817:00+4
KU AZS Politechnika Koszalinska vs. KPR Gminy Kobierzyce1.259.694.4118:00+3
Hádzaná - Rusko - Muži Rusko 1.1X2Čas 
Dinamo-Viktor vs. St. Petersburg HC2.457.171.7518:00+2
Hádzaná - Slovinsko - 1. liga1X2Čas 
MRK Krka vs. RK Jeruzalem Ormoz1.967.172.0919:00+3
Hádzaná - Srbsko - Superliga1X2Čas 
Partizan Belehrad vs. Zeleznicar Indjija4.589.601.2418:00+1
RK Novi Pazar vs. Dinamo Pancevo2.988.261.4818:00+1
Hádzaná - Španielsko - Asobal1X2Čas 
Helvetia Anaitasuna vs. Naturhouse La Rioja3.068.471.5519:00+4
Hádzaná - Španielsko - Superliga ABF1X2Čas 
Helvetia Bm. Alcobendas vs. Bera Bera Balonmano9.4015.891.0421:00 
Rocasa ACE Gran Canaria vs. BM Porrino1.0316.7510.0821:00 
Hádzaná - Švédsko - Elitserien1X2Čas 
Alingsas HK vs. IK Savehof1.639.822.6119:10+4
Pesäpallo - Fínsko - Superpesis (1. liga)1X2Čas 
Alajärven Ankkurit vs. Kempeleen Kiri3.452.562.1817:00 
Joensuu vs. Kiteen Pallo1.283.7810.3117:00 
Kankaanpään Maila vs. Imatran Pallo-Veikot3.192.512.3317:00 
Koskenkorvan Urheilijat vs. Sotkamon Jymy11.013.641.2917:00 
Pattijoki Raahe vs. Vimpelin Veto11.243.711.2817:00 
Pesäpallo - Fínsko - Superpesis (1. liga), ženy1X2Čas 
Pesä Ysit Lappeenranta vs. Hyvinkaan Tahko3.202.612.2517:00 
Pesäkarhut Pori vs. Lappajärven Veikot1.018.9228.4317:00 
Pesäpallo - Fínsko - Ykkospesis (2. liga)1X2Čas 
Manse PP vs. Laukaan Urheilijat1.144.7119.0617:00 
Ragby - Rugby League - RFL Championship1X2Čas 
Sheffield Eagles vs. Toronto Wolfpack6.9027.981.0620:45 
Smite - Pro League - SMITE Pro League1X2Čas 
Team Dignitas vs. Trifecta1.047.0017:00 
SK Gaming vs. Renegades1.602.1019:30 
Squash - Medzinárodný - British Open 20191X2Čas 
Rosner, Simon vs. Gawad, Karim Abdel2.681.3819:00 
Rodriguez, Miguel Angel vs. Elshorbagy, Mohamed5.501.0921:00 
Squash - Medzinárodný - British Open 2019, ženy1X2Čas 
Serme, Camille vs. Gilis, Nele1.095.5718:00 
Perry, Sarah-Jane vs. Sherbini, Nour El4.631.1320:00 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Malahov, Pavel vs. Mokropolov, Sergei1.701.9517:00 
Grishenin, Denis, vs. Komarov, Denis1.701.9517:30 
Mokropolov, Sergei vs. Puzankov, Kyrill1.851.7818:00 
Malahov, Pavel vs. Grishenin, Denis,1.602.1018:30 
Puzankov, Kyrill vs. Komarov, Denis1.552.2019:00 
Mokropolov, Sergei vs. Grishenin, Denis,1.652.0219:30 
Komarov, Denis vs. Malahov, Pavel2.021.6520:00 
Grishenin, Denis, vs. Puzankov, Kyrill2.201.5520:30 
Komarov, Denis vs. Mokropolov, Sergei1.951.7021:00 
Puzankov, Kyrill vs. Malahov, Pavel1.602.1021:30 
Šipky - Medzinárodný - European Tour 7 - Dutch Darts Masters 20191X2Čas 
Noppert, Danny vs. Ward, Harry1.502.4216:30 
Norris, Alan vs. Beaton, Steve2.981.3419:15 
Nilsson, Dennis vs. Hol, Erik1.412.7119:45 
Woodhouse, Luke vs. King, Mervyn2.151.6320:15 
Smith, Ross vs. Ratajski, Krzysztof2.251.5720:45 
Boulton, Andy vs. Van Der Voort, Vincent2.381.5121:15 
Hopp, Max vs. Aspinall, Nathan2.281.5621:45 
Szekely, Pal vs. Van Barneveld, Raymond5.691.1122:15 
Edhouse, Ritchie vs. Hendriks, Jimmy1.472.4922:45 
Tenis - ATP - Ženeva, Švajčiarsko1X2Čas 
Zverev, Alexander vs. Delbonis, Federico1.402.7416:25+3
Tenis - ITF muži - Cancún, M-ITF-MEX-09A1X2Čas 
Redlicki, Martin vs. Pecotic, Matija2.351.4817:40 
Tenis - ITF muži - Cancún, M-ITF-MEX-09A, 4-hry1X2Čas 
Bass F / Grassi Mazzuchi J P vs. Adams H / Arconada J2.311.5017:40 
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-03A, 4-hry1X2Čas 
Bushamuka W / Sibanda M D A vs. Chaukulkar T / Tagashira K1.056.6617:00 
Fernandez Flores D / Nusdeo J M vs. Anand K / Dev S D P3.511.2317:30 
Tenis - ITF muži - Vic, 2-hry1X2Čas 
Roca Batalla, Oriol vs. Toledo Bague, Pol1.462.4217:30 
Tenis - ITF ženy - Cancún, W-ITF-MEX-11A, 4-hry1X2Čas 
Pedretti T G / Piai E vs. Lindh Gallagher E / Washington A1.512.2920:00 
Weedon K-A / Zhu A vs. Villarreal A R / Williford K1.432.4920:00 
Tenis - ITF ženy - Caserta, W-ITF-ITA-09A1X2Čas 
Ce, Gabriela vs. Kan, Victoria2.571.4116:30 
Zimmermann, Kimberley vs. Ferrando, Cristiana1.452.4318:00 
Tenis - ITF ženy - Caserta, W-ITF-ITA-09A, 4-hry1X2Čas 
Bassols Ribera M / Salden L vs. Bogdan E / Juhaszova V1.771.8716:55 
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, 2-hry1X2Čas 
Brozda, Olga vs. Carrington, Safiya1.472.3921:00 
Echeverria Alam, Nadia vs. Stevens, Lexie4.211.1621:00 
Leon, Sabastiani vs. Lizarazo, Yuliana3.901.1921:00 
Tenis - WTA - Norimberg, Nemecko, 4-hry1X2Čas 
Dabrowski G / Xu Y vs. Atawo R / Srebotnik K1.622.1717:05+2
Tenis - WTA - Strasbourg, Francúzsko, 4-hry1X2Čas 
Duan Y Y / Han X vs. Voskoboeva G / Yastremska D2.421.5017:00+2
Vodné pólo - Grécko - A11X2Čas 
Apollon Smyrnis vs. Ethnikos Piraeus1.426.003.8020:30 
Vodné pólo - Taliansko - Serie A1, play-off1X2Čas 
AN Brescia vs. CN Posillipo1.0113.4914.2917:30 
Pro Recco vs. BPM Sport Management1.0312.3712.1218:45 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top