» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
31. 10. 2020
Americký futbal - USA - Vysokoškolský1X2Čas 
Houston Cougars vs. UCF Knights2.231.6119:00+6
Arkansas State Red Wolves vs. Troy Trojans1.612.2320:00+6
Southern Mississippi Golden Eagles vs. Rice Owls1.931.8120:00+6
Auburn Tigers vs. Louisiana State Tigers1.821.9220:30+6
Baylor Bears vs. TCU Horned Frogs2.081.7020:30+6
Georgia Tech Yellow Jackets vs. Notre Dame Fighting Irish6.801.0820:30+6
Iowa Hawkeyes vs. Northwestern Wildcats1.851.8920:30+6
Louisiana Tech vs. Alabama Birmingham Blazers4.301.2020:30+6
Rutgers Scarlet Knights vs. Indiana Hoosiers4.701.1720:30+6
La Monroe Warhawks vs. Appalachian State Mountaineers12.001.0221:00+6
Louisville Cardinals vs. Virginia Tech Hokies2.231.6121:00+6
Oklahoma State vs. Texas Longhorns1.572.3021:00+6
Vanderbilt Commodores vs. OLE Mississippi Rebels5.801.1121:00+6
AIR Force Falcons vs. Boise State Broncos5.201.1423:00+6
Basketbal - Bosna a Hercegovina - 1. diivízia, muži1X2Čas 
KK Promo Donji Vakuf vs. Kk Borac Banja Luka1.343.0019:00+1
Basketbal - Brazília - FPB1X2Čas 
Itabom Bauru vs. Pinheiros1.076.0023:00 
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, muži1X2Čas 
KK Alkar vs. KK Vrijednosnice Osijek1.402.4019:30+11
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, ženy1X2Čas 
ZKK Tresnjevka vs. ZKK Medvescak Zagreb1.761.9518:00+2
Basketbal - Cyprus - Division A1X2Čas 
Keravnos Strovolou Nicosia vs. Intercollege Etha Engomis1.048.8018:00+2
Basketbal - Čierna Hora - First League1X2Čas 
Lovcen vs. Sutjeska2.401.4718:00 
Basketbal - Grécko - A11X2Čas 
BC AEK Atény vs. GS Ermis Agias1.115.6018:30+2
Basketbal - Izrael - Ligový pohár1X2Čas 
Hapoel Jeruzalem vs. Hapoel Holon1.333.0519:00+2
Basketbal - Maďarsko - NB I1X2Čas 
KTE-Duna Aszfalt vs. Fortress Lami-Ved Kormend2.651.4218:00+2
Soproni Sordogok vs. Atomeromu SE1.951.7618:00+2
SZTE-Szedeak vs. Debreceni Egyetem1.562.2819:15+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga1X2Čas 
Mornar vs. Mega Vizura1.253.6018:00+9
Igokea Aleksandrovac vs. Partizan Belehrad3.151.3120:00+10
Basketbal - Poľsko - 1. liga1X2Čas 
KS Ksiezak Lowicz vs. Gornik Walbrzych2.701.4118:00+2
Wisla Krakow vs. Znicz Basket Pruszkow2.471.4818:00+2
Basketbal - Poľsko - BLK, ženy1X2Čas 
AZS AJP Gorzów Wielkopolski vs. Energa Torun1.0012.0018:00+1
CCC Polkowice vs. Inea AZS Poznan1.0012.0019:00+2
Basketbal - Poľsko - PLK1X2Čas 
GTK Gliwice vs. Slask Vroclav1.582.2819:00+34
Spojnia Stargard vs. Rosa Radom1.223.9520:00+34
Basketbal - Rakúsko - 2. Bundesliga1X2Čas 
Jennersdorf Blackbirds vs. UDW Alligators1.076.0018:00 
Swarco Raiders vs. BBC Nord Dragonz2.201.5518:00 
Furstenfeld Panthers vs. Worthersee Piraten1.019.2519:00 
Basketbal - Rakúsko - BSL1X2Čas 
BK IMMOunited Dukes vs. Arkadia Traiskirchen Lions1.058.0020:00+24
Basketbal - Slovensko - Extraliga1X2Čas 
Spisski Rytieri vs. BK Levice1.204.1018:00+2
Basketbal - Slovensko - Ženy1X2Čas 
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs. BAM Poprad1.086.4018:00+1
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL1X2Čas 
Triglav Elektro Gorenjska Prodaja vs. Sentjur5.401.1218:00+1
Hopsi Polzela vs. Krka Novo Mesto5.601.1119:00+2
KK Sencur CP vs. Zlatorog Lasko1.273.4019:00+2
Basketbal - Srbsko - A1 League1X2Čas 
KK Napredak Aleksinac vs. KK Vrsac1.253.5519:00+1
KK Sloboda Uzice vs. KK Tamis1.452.5519:00+2
KK Metalac Koteks vs. Zlatibor Cajetina2.651.4319:30+2
Basketbal - Španielsko - LEB Oro1X2Čas 
Real Murcia Baloncesto vs. Cb Almansa1.841.8720:00+2
Basketbal - Španielsko - LEB Plata1X2Čas 
NCS Alcobendas vs. Zornotza4.751.1218:00 
Cornella vs. Globalcaja La Roda1.502.3018:15 
CDP vs. Clavijo1.124.7518:30 
Basketbal - Španielsko - Liga 2, ženy1X2Čas 
CAB Estepona vs. La Salle Melilla1.019.2519:30 
Basketbal - Španielsko - Liga EBA1X2Čas 
Basquet L´Horta Godella vs. EB Lliria2.101.6018:00 
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB1X2Čas 
Real Betis Energia Plus vs. Gipuzkoa Basket1.353.0018:00+38
Basquet Manresa vs. Bilbao Basket1.472.5520:45+38
Basketbal - Španielsko - Ženy Španielsko 1.1X2Čas 
Al-Qazeres Extremadura vs. CDB Clarinos4.001.2118:00+1
Avenida vs. Bizkaia GDKO1.029.8019:00+2
Porta XI Ensino vs. Embutidos Pajariel Bembibre PDM1.174.4019:15+2
Basketbal - Švajčiarsko - LNA1X2Čas 
Ensa Union Neuchatel vs. BBC Nyon1.0012.0018:00+2
Basketbal - Švédsko - Basketligan, ženy1X2Čas 
Lulea BBK vs. Hogsbo Basket2.121.6518:00+2
Basketbal - Švédsko - Ligan1X2Čas 
Jamtland Basket vs. Boraas Basket1.971.7520:04+2
Basketbal - Taliansko - A1, ženy1X2Čas 
Fila San Martino DI Lupari vs. Reyer Venezia8.601.0219:00+2
Basketbal - Taliansko - A2, ženy1X2Čas 
Milano vs. Vicenza1.332.9018:00 
San Giorgio Mantova vs. Sarcedo1.602.1020:00 
ASD Alpo Basket vs. Udine1.203.7520:30 
Bolzano vs. Albino1.124.7520:30 
Scrivia vs. Carugate1.124.7521:00 
Basketbal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Brescia Leonessa vs. Virtus Rím1.049.4020:00+38
Basketbal - Taliansko - Serie B - Superpohár1X2Čas 
Rossella Virtus Civitanova Marche vs. Rennova Teramo a Spicchi 2K203.001.3018:00 
Tecno Switch Ruvo di Puglia vs. Bisceglie1.303.0018:00 
Pontoni Falconstar Basket Monfalcone vs. Vega Mestre1.144.4019:00 
Basketbal - Turecko - TBSL1X2Čas 
Tofas Bursa vs. Fenerbahce Ülker3.301.2918:00+30
Basketbal - Uruguaj - Ženy1X2Čas 
Capurro vs. Remeros de Mercedes9.251.0119:15 
Bejzbal - Kuba - Serie Nacional1X2Čas 
Sancti Spiritus vs. Isla de La Juventud1.452.4518:00 
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN+1X2Čas 
Miles Johns (USA) vs. Kevin Natividad (USA)1.502.4021:10 
Cortney Casey (USA) vs. Priscila Cachoeira (BRA)1.402.7021:35 
Dustin Jacoby (USA) vs. Justin Ledet (USA)1.303.2022:00 
Jason Witt (USA) vs. Cole Williams (USA)1.672.0622:25 
Sean Strickland (USA) vs. Jack Marshman (WAL)1.303.2022:50 
Adrian Yanez (USA) vs. Victor Rodriguez (USA)1.184.2523:15 
Alexander Hernandez (USA) vs. Chris Gruetzemacher (USA)1.204.0023:40 
Box - Medzinárodný - Zápasy1X2Čas 
Ukashir Farooq (SCO) vs. Martin Tecuapetla (MEX)1.0130.0012.5018:15 
David Allen (ENG) vs. Christopher Lovejoy (USA)1.1826.004.6018:30 
Amy Timlin (ENG) vs. Carly Skelly (ENG)1.2017.004.7018:45 
Savannah Marshall (ENG) vs. Hannah Rankin (SCO)1.0421.0010.5019:00 
Tommy McCarthy (NIR) vs. Bilal Laggoune (BEL)1.3419.003.3019:30 
Lee Selby (WAL) vs. George Kambosos Jnr. (AUS)2.1619.001.7020:00 
Murat Gassiev (RUS) vs. Sefer Seferi (ALB)1.0128.0013.0020:00 
Julian Rodriguez (USA) vs. Jose Eduardo Lopez Rodriguez (MEX)1.0230.0011.0023:00 
Oleksandr Usyk (UKR) vs. Derek Chisora (ENG)1.1423.005.5023:00 
Diego Magdaleno (USA) vs. Isaac Cruz Gonzalez (MEX)2.2519.001.5723:15 
Michel Rivera (DOM) vs. Ladarius Miller (USA)1.3320.003.3023:15 
Regis Prograis (USA) vs. Juan Heraldez (USA)1.0724.008.0023:15 
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan1X2Čas 
Linkoping IBK vs. Storvreta IBK4.207.001.4018:00 
Futbal - Anglicko - Premier League1X2Čas 
Liverpool FC vs. West Ham United1.375.206.8018:30+13
Futbal - Belgicko - First Division B1X2Čas 
KVC Westerlo vs. Union Saint-Gilloise3.453.451.8120:45+4
Futbal - Belgicko - Pro League1X2Čas 
Sporting Charleroi vs. Cercle Brugge1.464.206.0018:30+9
Club Brugge vs. Yellow Red KV Mechelen1.325.007.6020:45+9
Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A1X2Čas 
Botafogo RJ vs. Ceara CE2.223.202.9521:00+9
Corinthians SP vs. Internacional RS3.152.902.3023:00+9
Coritiba PR vs. Atletico GO2.282.903.2023:00+9
Futbal - Francúzsko - Ligue 11X2Čas 
FC Nantes vs. Paríž Saint-Germain7.005.001.3821:00+13
Futbal - Grécko - Super League1X2Čas 
Lamia 1964 vs. Panathinaikos4.702.851.9118:30+9
Futbal - Holandsko - Eredivisie1X2Čas 
FC Twente Enschede vs. PEC Zwolle1.893.753.5018:45+13
Ajax Amsterdam vs. Fortuna Sittard1.0810.0019.0020:00+10
FC Groningen vs. VVV Venlo1.464.206.2020:00+13
Willem II Tilburg vs. Vitesse Arnhem3.153.452.1021:00+13
Futbal - Kolumbia - Liga Postobon I1X2Čas 
Jaguares de Córdoba vs. Envigado FC2.102.903.3521:30+4
Futbal - Maďarsko - NB I1X2Čas 
Fehérvár FC vs. Ferencváros Budapešť2.473.102.5519:30+4
Futbal - Nemecko - Bundesliga1X2Čas 
Borussia Monchengladbach vs. RB Leipzig3.003.552.2018:30+13
Futbal - Nórsko - Eliteserien1X2Čas 
Odds BK vs. Sarpsborg1.953.503.5518:00+13
Haugesund FK vs. Aalesunds FK1.335.007.8020:30+12
Futbal - Peru - Primera Division, Clausura1X2Čas 
Universidad San Martin vs. Escuela Municipal Deportivo Binacional1.933.153.4019:15+4
Futbal - Poľsko - Pohár1X2Čas 
Stal Mielec vs. Piast Gliwice3.053.052.1318:30+1
Futbal - Portugalsko - Primeira Liga1X2Čas 
Rio Ave vs. Moreirense1.863.204.4019:00+13
CS Maritimo vs. CD Nacional2.063.153.5521:30+13
Futbal - Portugalsko - Segunda Liga1X2Čas 
Desportivo Chaves vs. Vilafranquense1.503.805.6018:30+5
Futbal - Rumunsko - Liga I1X2Čas 
FC Botosani vs. UTA Arad1.703.204.6018:00+9
FC Hermanstadt vs. Universitatea Craiova3.353.151.9920:30+9
Futbal - Škótsko - Škótsky pohár1X2Čas 
Heart of Midlothian vs. Hibernian Edinburgh2.653.352.3218:00+4
Futbal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
Osasuna vs. Atletico Madrid4.903.351.7618:30+13
Deportivo Alavés vs. FC Barcelona6.004.401.4721:00+13
Futbal - Švajčiarsko - Super League1X2Čas 
Servette Ženeva FC vs. FC Zurich1.683.804.3019:00+13
Futbal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Inter Miláno vs. Parma1.295.608.6018:00+12
Bologna FC vs. Cagliari1.893.853.5520:45+13
Futbal - Ukrajina - Premier League1X2Čas 
SC Dnipro-1 vs. Dynamo Kyjev5.604.101.4318:30+5
Futsal - Brazília - Liga Futsal1X2Čas 
Adhering/Scf/fmd Blumenau vs. Foz Cataratas Futsal2.364.002.2423:00 
Cresol/Marreco Futsal vs. CER Atlantico Erechim3.754.401.6023:00 
Krona/Joinville vs. Red Panther / Muffatao / Cascavel PR1.474.304.9023:00 
Futsal - Poľsko - Ekstraklasa1X2Čas 
Lsss Team Lebork vs. Piast Gliwice6.807.001.2120:00 
Futsal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
Peniscola FS vs. Vina Albali Valdepenas3.455.401.5618:00 
Ribera Navarra vs. Elpozo Murcia FS5.206.001.3218:00 
Club Deportivo Burela vs. FS García1.944.802.5518:30 
UMA Antequera vs. Club Atlético Osasuna Xota4.105.001.4918:30 
Futsal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Colormax Pescara C5 vs. Signor Prestito Cmb Grassano4.305.801.4018:00 
Todis Lido DI Ostia vs. Italservice Pesarofano5.405.801.3118:00 
Hádzaná - Chorvátsko - Premijer Liga1X2Čas 
Varazdin vs. Rkhm Dubrovnik1.0218.0011.0020:00+2
Hádzaná - Dánsko - Damehandboldligaen1X2Čas 
Team Esbjerg vs. Kobenhavn Handball1.3311.004.2018:00+6
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
THSV Eisenach vs. TV Huttenberg1.389.003.4019:30+3
TSV Bayer Dormagen vs. TUS N-Lubbecke2.297.601.7819:30+3
TUS Ferndorf vs. TUS Furstenfeldbruck1.2011.004.9019:30+3
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga, ženy1X2Čas 
Tvb Wuppertal vs. HC Rodertal1.458.603.1018:45+3
Werder Brémy vs. TG Nurtingen3.759.201.3319:30+3
HSG Freiburg vs. TuS Lintfort2.808.001.5420:00+3
SG Haslach/H./k. vs. VfL Waiblingen1.518.402.9020:00+3
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1X2Čas 
Tusem Essen vs. HC Erlangen4.2010.001.3418:30+5
Bergischer HC vs. SG Flensburg-Handewitt4.2010.001.3520:30+6
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga, ženy1X2Čas 
1. FSV Mainz 05 vs. TUS Metzingen11.0018.001.0119:00+2
SGH Rosengarten vs. Union Halle-Neustadt2.287.601.7919:00+3
TSV Bayer 04 Leverkusen vs. HSG Blomberg-Lippe1.757.802.3219:30+3
Hádzaná - Nórsko - 1. divízia, ženy1X2Čas 
Baerum Topphandball vs. Follo HK Damer2.317.801.7619:00+3
Hádzaná - Rakúsko - HLA, Muži1X2Čas 
Bregenz Handball vs. HC Linz AG1.1212.006.4019:00+3
Handball Tirol vs. SC Ferlach1.1811.005.2019:30+3
HSG Graz vs. Moser Medical Uhk Krems4.6010.001.2220:20+3
Hádzaná - Rakúsko - WHA, ženy1X2Čas 
Murpiraten Graz vs. UHC Eggenburg1.708.402.3719:00+2
Hádzaná - Španielsko - Asobal1X2Čas 
BM Sinfin vs. Bidasoa Irun9.0017.001.1018:30+8
Angel Ximenez P. Genil vs. Viveros Herol Bm. Nava1.2412.005.4019:00+8
BM Villa de Aranda vs. BM Guadalajara2.708.401.6919:00+5
Globalcaja Ciudad Encantada vs. Naturhouse La Rioja1.898.402.3320:00+8
Keltský šport - County Football - Munster GAA SFC1X2Čas 
Waterford vs. Limerick3.559.001.3520:00 
Keltský šport - County Hurling - Leinster GAA SHC1X2Čas 
Galway vs. Wexford1.709.002.3019:15 
Kriket - Austrália - Big Bash League, ženy1X2Čas 
Adelaide Strikers vs. Perth Scorchers2.241.5823:30 
Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1X2Čas 
IHK Sparta Sarpsborg vs. Storhamar Dragons3.204.801.8618:00+13
Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League1X2Čas 
SC Bern vs. Fribourg-Gottéron1.904.203.1519:45+14
Ľadový hokej - Švédsko - SHL1X2Čas 
Växjo Lakers vs. HV711.974.303.0018:00+13
Ragby - Ragby Union - Francúzsko - top 141X2Čas 
Bordeaux Begles vs. Agen1.0130.0010.0018:15 
Castres Olympique vs. Racing-Metro 921.8020.001.9418:15+1
Lyon OU vs. Montpellier Herault RC1.1325.005.2018:15+1
Ragby - Ragby Union - Pro D21X2Čas 
Grenoble vs. Mont-De-Marsan1.1028.005.8018:00 
Ragby - Ragby Union - Six Nations1X2Čas 
Francúzsko vs. Írsko1.5022.002.4421:05+2
Ragby - Ragby Union - Super Rugby Unlocked1X2Čas 
Vodacom Blue Bulls vs. Stormers1.5122.002.4318:00+1
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Zemit, Igor vs. Beliakov, Vladimir1.841.7918:00 
Mishutin, Egor vs. Bazilevsky, Vitaly1.582.1518:15 
Rakhmanov, Viktor vs. Komarov, Denis2.651.3818:15 
Vlasov, Alexei vs. Zemit, Igor1.432.4818:30 
Moshkov, Ivan vs. Mishutin, Egor1.582.1518:45 
Ying, Demic vs. Rakhmanov, Viktor2.241.5318:45 
Beliakov, Vladimir vs. Burov, Sergey2.261.5219:00 
Bazilevsky, Vitaly vs. Kolesnikov, Dmitriy2.061.6319:15 
Komarov, Denis vs. Merzlikin, Dmitry1.951.7119:15 
Burov, Sergey vs. Zemit, Igor1.392.6519:30 
Kolesnikov, Dmitriy vs. Mishutin, Egor1.602.1019:45 
Merzlikin, Dmitry vs. Rakhmanov, Viktor1.432.5019:45 
Vlasov, Alexei vs. Beliakov, Vladimir1.312.9520:00 
Moshkov, Ivan vs. Bazilevsky, Vitaly1.512.2820:15 
Ying, Demic vs. Komarov, Denis2.061.6320:15 
Myagkov, Sergey vs. Serebrennikov, Alexandr1.701.9521:30 
Kirilenko, Andrey vs. Lyfenko, Nikita1.821.8221:45 
Ogay, Sergey vs. Sayanov, Denis1.672.0022:00 
Shagarov, Oleg vs. Girevenkov, Alik1.642.0422:15 
Suntsov, Artem vs. Sidorin, Valery1.652.0322:15 
Serebrennikov, Alexandr vs. Petrov, Aleksandr2.181.5622:30 
Smirnov, Igor vs. Mikhaylov, Igor1.801.8422:45 
Myagkov, Sergey vs. Ogay, Sergey1.412.5523:00 
Ilin, Anatoliy vs. Suntsov, Artem2.421.4523:15 
Kirilenko, Andrey vs. Shagarov, Oleg2.951.3223:15 
Petrov, Aleksandr vs. Sayanov, Denis1.552.2023:30 
Ivanov, Valery vs. Girevenkov, Alik1.851.7923:45 
Mikhaylov, Igor vs. Sidorin, Valery1.512.2823:45 
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1X2Čas 
Lisechko, Artem vs. Onischenko, Ruslan2.301.5018:05 
Skorobahatyi, Yevhen vs. Laba, Mykola3.301.2618:10 
Tytskyi, Maksym vs. Lyushnya, Aleksandr1.482.3718:25 
Litvinov, Vladislav vs. Bonishchuk, Taras1.422.5518:35 
Kondratenko, Vasiliy vs. Mrykh, Maksym3.201.2718:40 
Zholubak, Roman vs. Chornobab, Volodymyr1.821.8218:50 
Gomilko, Oleksandr vs. Marchuk, Maksym2.151.5818:55 
Evgeniy, Ivanov vs. Lisechko, Artem2.231.5319:05 
Skorobahatyi, Yevhen vs. Aliyev, Anar1.632.0519:10 
Lebedev, Denis vs. Rumezhak, Kyrylo1.462.4019:25 
Litvinov, Vladislav vs. Khandetsky, Sergey1.612.0919:35 
Zholubak, Mykhailo vs. Zholubak, Roman1.462.4019:50 
Tytskyi, Maksym vs. Gomilko, Oleksandr1.542.2119:55 
Onischenko, Ruslan vs. Bonishchuk, Taras1.412.5520:05 
Bochkovskiy, Vadim vs. Chornobab, Volodymyr3.501.2320:20 
Lebedev, Denis vs. Lyushnya, Aleksandr1.502.3020:25 
Evgeniy, Ivanov vs. Litvinov, Vladislav2.651.3820:35 
Marchuk, Maksym vs. Rumezhak, Kyrylo1.502.3020:55 
Lisechko, Artem vs. Bonishchuk, Taras1.552.2021:05 
Zholubak, Mykhailo vs. Chornobab, Volodymyr1.552.2021:20 
Khandetsky, Sergey vs. Onischenko, Ruslan1.482.3621:35 
Bochkovskiy, Vadim vs. Zholubak, Mykhailo2.051.6321:50 
Bochkovskiy, Vadim vs. Zholubak, Roman2.201.5521:50 
Gomilko, Oleksandr vs. Rumezhak, Kyrylo1.582.1421:55 
Šipky - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy1X2Čas 
O´Connor, William vs. Wade, James2.801.3820:00 
Clayton, Jonny vs. Van Duijvenbode, Dirk1.622.1621:00 
Wright, Peter vs. West, Steve1.145.0022:00 
Petersen, Devon vs. White, Ian1.602.2123:00 
Tenis - ATP - Paris-Bercy, 2-hry1X2Čas 
Cecchinato, Marco vs. Jung, Jason2.301.5518:05+5
Rinderknech, Arthur vs. Coria, Federico1.303.2518:15+5
Travaglia, Stefano vs. Sousa, Pedro1.204.1018:40+5
Galan Riveros, Daniel Elahi vs. Mager, Gianluca2.351.5318:55+5
Tenis - Challenger - Hamburg, 2-hry1X2Čas 
Majchrzak, Kamil vs. Ofner, Sebastian1.412.6018:00+3
Tenis - ITF ženy - Tyler, 2-hry1X2Čas 
Li, Ann vs. Minnen, Greetje1.402.6019:00 
Tenis - ITF ženy - Tyler, 4-hry1X2Čas 
Kania P / Piter K vs. Bondarenko K / Govortsova O2.081.6220:30 
Vodné pólo - Grécko - A11X2Čas 
Palaiou Falirou vs. Ydraikos5.759.151.1818:30 
Volejbal - Belgicko - 1. liga1X2Čas 
Knack Roeselare vs. Noliko Maaseik1.332.9019:30+1
Lindemans Aalst vs. Volley Gent1.164.2019:30+2
Prefaxis Menen vs. VBC Waremme1.124.8019:30+2
VC Haasrode Leuven vs. Tectum Achel1.791.8419:30+2
Volejbal - Brazília - Superliga1X2Čas 
Sao Francisco Saude/Volei Ribeirao vs. Vivo/Minas8.401.0223:00+1
Volejbal - Brazília - Superliga C1X2Čas 
Volei Iacanga Fitness/SP vs. Santos Volei Praia Grande1.602.1022:00 
Volejbal - Francúzsko - Ligue A, ženy1X2Čas 
Beziers VB vs. Institut Federal De Volley-Ball1.0010.0020:00+1
Nantes Volley vs. Pays Daix Venelles1.582.1320:00+2
Volejbal - Francúzsko - Muži B1X2Čas 
Mende Volley Lozere vs. France Avenir 20241.273.2018:00 
Volejbal - Grécko - A1, muži1X2Čas 
Aons Milonas vs. AO Foinikas Syroy8.601.0218:00 
Volejbal - Grécko - A1, ženy1X2Čas 
AON Panaxiakos vs. Asp Thetis1.691.9718:00+2
Panathinaikos Atény vs. AO Thiras2.071.6219:00+2
Volejbal - Nemecko - 1. Bundesliga1X2Čas 
SVG Luneburg vs. Netzhoppers KW1.303.0019:00+2
TSV Giesen Grizzlys vs. Generali Unterhaching1.018.8019:00+1
Evivo Duren vs. VfB Friedrichshafen3.001.3019:30+2
United Volleys Rhein-Main vs. TSV Herrsching1.293.0519:30+2
TV Buhl vs. Berlín Recycling Volleys8.001.0320:00+1
Volejbal - Nemecko - 1. Bundesliga, ženy1X2Čas 
Ladies In Black Aachen vs. Schweriner SC3.501.2318:00+2
SWE Volley-Team vs. VC Wiesbaden3.351.2518:00+2
SC Potsdam vs. VfB Suhl1.047.2019:00+1
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki1X2Čas 
AZS Politechnika Warszawska vs. RCS Czarni Radom1.095.6020:30+2
Volejbal - Rakúsko - 2. Bundesliga, muži1X2Čas 
ATSV Atterseevolleys Lenzing vs. Hypo Tirol6.001.0718:00 
VC Hausmannstätten vs. SSV HIB Liebenau Graz4.351.1418:00 
Sportunion St. Polten vs. Sportunion Bisamberg1.233.4519:00 
UVC Raiba Waidhofen vs. Steelvolleys Linz Steg1.0110.0019:00 
VC Mils vs. PSV Salzburg1.105.2019:00 
Volejbal - Rakúsko - 2. Bundesliga, ženy1X2Čas 
SG Prinz Brunnenbau Volleys vs. Linz Steg II1.029.0018:30 
Volejbal - Rakúsko - WVL, ženy1X2Čas 
ATSC Wildcats Klagenfurt vs. VC Tirol1.154.3019:00+2
Volejbal - Srbsko - Superliga1X2Čas 
Ribnica Gradevinar vs. OK Radnicki1.422.5519:00+2
Volejbal - Srbsko - Superliga, Women1X2Čas 
ZOK UB vs. Tent Obrenovac1.352.8018:00+2
Klek MD Zrenjanin vs. Ok Belehrad1.312.9519:00+1
Volejbal - Španielsko - Superliga1X2Čas 
Textil Santanderina vs. Portol Drac Palma Mallorca5.601.0818:00+2
CAI Teruel vs. CV Almoradi1.019.2018:30+1
Boiro VB vs. Conectabalear CV Manacor1.542.2219:00+2
Unicaja Almeria vs. Rio Duero1.144.5019:00+2
Volejbal - Španielsko - Superliga 21X2Čas 
CV Pizarra vs. CV Pinto1.203.8018:00 
Tarragona S.P.S.P vs. Leleman VB Valencia1.144.5018:00 
Club Vigo vs. Intasa San Sadurnino2.601.4018:30 
Dumbria vs. Extremadura Caceres1.144.5018:30 
Badajoz Extremadura vs. CV Sayre2.301.5019:00 
Calasancias Coruna vs. San Roque Batan2.601.4019:00 
CV Mediterraneo de Castellon vs. CV AA Llars Mundet1.076.0019:30 
Arona vs. VP Madrid1.303.0020:00 
Mintonette Almeria vs. Cisneros Alter4.501.1420:00 
Xativa Voleibal vs. Torredembarra1.402.6020:30 
Volejbal - Španielsko - Superliga 2, ženy1X2Čas 
Cuesta Piedra Santa Cruz vs. Benidorm1.105.0018:00 
CV Torrelavega vs. CV Sanse3.601.2218:00 
Premia de Dalt vs. CV Esplugues5.001.1118:00 
Xativa Voleibol vs. Aguere Ciudad de la Laguna4.501.1418:15 
Zalaeta vs. VP Madrid2.451.4519:00 
CV Sestao vs. CV Torrejon2.301.5019:30 
Volejbal - Španielsko - Superliga, ženy1X2Čas 
CV Kiele Socuellamos vs. C V Sant Cugat TMA1.283.1018:00+2
CV Haris vs. CV Madrid Chamberi1.066.6019:00+2
Feel Volley Alcobendas vs. Avarca de Menorca2.501.4319:00+2
Haro Rioja Voley vs. Juvasa Cajasol Volleyball1.382.6519:00+2
CV Emeve vs. Cv Sayre Mayser GC4.101.1720:00+2
Volejbal - Švajčiarsko - NLA1X2Čas 
Volley Naefels vs. Volley Top Luzern1.263.3018:00+2
Volejbal - Taliansko - Serie A1, muži1X2Čas 
Casa Modena vs. Cucine Lube Civitanova3.701.2118:00+2
Volejbal - Taliansko - Serie A1, ženy1X2Čas 
Saugella Team Monza vs. Savino Del Bene Scandicci2.081.6220:30+2
Volejbal - Turecko - VVS League, ženy1X2Čas 
Kuzey Boru Genclik vs. Fenerbahce Grundig Istanbul7.201.0418:00+1
Volejbal - Uruguaj - Primera, ženy1X2Čas 
Club Blanco Republica vs. Bohemios1.701.9521:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top