» Profil
Užívateľské meno:kitek
Mesto:Prešov
Krajina:Slovensko
Aktuálna liga:6. liga
ICQ:nezverejnený
Vek:nezverejnený
Naposledy online:23. 05. 2019, 20:45
Niečo o mne:

» Štatistika tiketov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-25762-8-2-24.17 %-2441 b.
05/20196.2102-8-2-21.83 %-262 b.
04/20196.2102-8-6-44.33 %-532 b.
03/20196.333-3-3108.17 %649 b.
12/20186.020-2-2-100.00 %-200 b.
11/20186.121-2-252.67 %158 b.
10/20186.010-1-1-100.00 %-100 b.
09/20186.121-2131.00 %93 b.
08/20186.232-3-15.60 %28 b.
07/20186.030-3-3-100.00 %-300 b.
06/20186.161-6-4-50.29 %-352 b.
04/20186.232-3-33.80 %19 b.
03/20186.2100-10-10-69.83 %-838 b.
02/20186.7104-6112.53 %213 b.
01/20186.2110-10-11-78.23 %-1017 b.

» Štatistika zápasov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-11261599-17-2.79 %-3584 b.
05/20196.276229-17-1.22 %-363 b.
04/20196.80167-320.38 %36 b.
03/20196.3887-3-13.09 %142 b.
12/20186.525-21-10.71 %-75 b.
11/20186.4787-33-8.22 %-452 b.
10/20186.515-1510.50 %63 b.
09/20186.847-33-3.67 %-44 b.
08/20186.3558-2-1-2.55 %-102 b.
07/20186.60109-18-8.11 %-568 b.
06/20186.126127-32-0.72 %-100 b.
04/20186.3078-2-2-4.65 %-172 b.
03/20186.1802310-01-4.41 %-895 b.
02/20186.1822310-031-1.71 %-351 b.
01/20186.54188-24-9.76 %-703 b.

» Celková štatistika podľa športu
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Americký futbal11110-0108.75 %105 b.
Austrálsky futbal10010-0108.80 %88 b.
Badminton5358-23-3.02 %-175 b.
Bandy4548-21-1.80 %-88 b.
Basketbal202329-13-5.66 %-1325 b.
Beachvolejbal2439-133.15 %85 b.
Beh na lyžiach101-0117.00 %17 b.
Bejzbal1351-1-1-5.56 %-100 b.
Bojové športy1017-16-1.18 %-13 b.
Bowls020-2-2-100.00 %-200 b.
Box1619-18-2.76 %-47 b.
Call of Duty111-1-1-47.50 %-95 b.
Counter-Strike202-0226.00 %52 b.
Curling414-110.00 %0 b.
Dota 2101-0113.00 %13 b.
E-Sport1119-132.67 %32 b.
Florbal3283-21-11.38 %-455 b.
Florbal1655-51-15.33 %-322 b.
Football1737-3-1-4.15 %-83 b.
Futbal137386-4-1-3.19 %-559 b.
Futsal5734-042.32 %139 b.
Hádzaná80710-07-2.17 %-189 b.
Keltský šport202-021.50 %3 b.
Kriket641-11-37.10 %-371 b.
Ľadový hokej28210-01513.23 %397 b.
Lakros101-0150.00 %50 b.
Motoristické športy302-026.33 %19 b.
Netball101-012.00 %2 b.
Pesäpallo202-029.00 %18 b.
Plážový futbal723-22-17.89 %-161 b.
Plážový volejbal808-085.25 %42 b.
Pozemní hokej812-12-3.33 %-30 b.
Pozemný hokej101-0143.00 %43 b.
Ragby1205-055.92 %71 b.
Ragby Liga202-024.00 %8 b.
Ragby Unie22110-0183.83 %88 b.
Rocket League303-035.00 %15 b.
Roller hockey812-1-1-5.00 %-45 b.
Snooker928-2-1-11.64 %-128 b.
Softball111-1-1-49.00 %-98 b.
Squash502-023.60 %18 b.
Stolný tenis61510-010-2.42 %-160 b.
Šipky2177-33-4.93 %-138 b.
Tenis3504510-020-1.93 %-763 b.
Vodné pólo1404-043.07 %43 b.
Volejbal84129-16-6.53 %-627 b.
WarCraft III101-011.00 %1 b.

» Mesačná štatistika podľa športu (05/2019)
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Americký futbal303-032.67 %8 b.
Austrálsky futbal101-0111.00 %11 b.
Badminton1038-23-19.92 %-259 b.
Basketbal6239-133.51 %228 b.
Bojové športy606-069.33 %56 b.
Box707-072.71 %19 b.
Futbal2976-4-1-11.36 %-409 b.
Hádzaná23110-071.21 %29 b.
Keltský šport202-021.50 %3 b.
Ľadový hokej11010-0115.45 %60 b.
Pesäpallo101-013.00 %3 b.
Plážový volejbal707-073.86 %27 b.
Ragby202-028.00 %16 b.
Rocket League202-025.50 %11 b.
Stolný tenis23410-010-10.67 %-288 b.
Tenis77410-0201.09 %88 b.
Vodné pólo404-042.00 %8 b.
Volejbal505-055.00 %25 b.
WarCraft III101-011.00 %1 b.


T#1455329 | 23. 05. 2019 | 20:45
Kurz: 4.29
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo01:00 | 24. 05
Instituto Atletico Central Cordoba vs. Estudiantes Concordia Youth
-11.05
Basketbal - Austrália - QBL12:30 | 24. 05
Mackay Meteors vs. Gladstone Port City Power
98-7711.01
Basketbal - Belgicko - BLB, play-off20:30 | 24. 05
Belgacom Spirou vs. Hubo Limburg United
-11.04
Basketbal - Belgicko - BLB, play-off20:30 | 24. 05
Telnet BC Oostende vs. Okapi Aalstar
-11.02
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
BC Szolnoki Olaj vs. Atomeromu SE
-11.07
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
Falco KC-Szombathely vs. KTE-Duna Aszfalt
-11.01
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
Fortress Lami-Ved Kormend vs. Soproni Sordogok
-11.05
Basketbal - Nový Zéland - NBL09:00 | 24. 05
Canterbury Rams vs. Manawatu Jets
110-6911.04
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala18:30 | 24. 05
CS Agronomia Bucuresti vs. Universitatea Cluj-Napoca
-11.05
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 24. 05
Lastovka Domzale vs. U. Olimpija Ľubľana
-11.08
Bojové športy - Medzinárodný - Heroes Gate18:01 | 24. 05
Leoš Brichta (CZE) vs. Eshref Kasab (BUL)
-11.07
Bojové športy - Medzinárodný - Professional Fighters League01:04 | 24. 05
Natan Schulte (BRA) vs. Yincang Bao (CHN)
111.05
Bojové športy - Medzinárodný - Professional Fighters League01:08 | 24. 05
Andre Harrison (USA) vs. Peter Petties (USA)
111.09
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy01:00 | 24. 05
Brazília vs. Rusko
3-011.09
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, 4-hry01:00 | 24. 05
Echeverria Alam N / Leon S vs. Hitt Z / Williams K
-11.00
Tenis - ITF muži - Nonthaburi, M-ITF-THA-01A08:25 | 24. 05
Imai, Shintaro vs. Kovapitukted, Palaphoom
2-011.06
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-03A, 4-hry17:00 | 24. 05
Bushamuka W / Sibanda M D A vs. Chaukulkar T / Tagashira K
-11.06
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-03A, 4-hry09:30 | 25. 05
Mzai I C R / Samaha G vs. Bradley J / Iradukunda G O
-21.06
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-03A, 4-hry09:30 | 25. 05
Chandrasekar A / Kaliyanda Poonacha N vs. Choudhary A / Murtaza M
-11.05
Smite - Pro League - SMITE Pro League17:00 | 24. 05
Team Dignitas vs. Trifecta
-11.04
Ragby - Rugby League - RFL Championship20:45 | 24. 05
Sheffield Eagles vs. Toronto Wolfpack
-21.06
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - muži03:40 | 24. 05
T.Y.Yan/J.Li (CHN) vs. Hyden/Doherty (USA)
0-221.03
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga20:00 | 24. 05
VFL Eintracht Hagen vs. HC Rhein Vikings
-11.03
Futbal - USA - USL, League Two02:00 | 24. 05
Texas United vs. Mississippi Brilla
1-121.07
Futbal - Fínsko - 3. divízia18:00 | 24. 05
PK Keski Uusimaa vs. JaPS
-11.05
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
PVSK Pannonpower Pecs vs. Jaszberenyi Kosarlabda SE
-11.13
Basketbal - Nemecko - BBL, play-off20:30 | 24. 05
New Yorker Phantoms Braunschweig vs. Bayern Mníchov
-21.15

T#1455140 | 22. 05. 2019 | 14:29
Kurz: 4.95
Basketbal - Grécko - A1, play-off17:00 | 22. 05
PAOK Solún vs. Asp Promitheas
68-7621.10
Basketbal - Grécko - A1, play-off19:00 | 22. 05
Hollargos vs. BC AEK Atény
88-7221.19
Basketbal - Fínsko - Korisliiga17:15 | 22. 05
Kauhajoen Karhu vs. Kouvot Kouvola
85-7811.25
Basketbal - Grécko - A216:00 | 22. 05
Apollon Patras vs. E.K Kavalas
78-6011.14
Basketbal - Grécko - A216:00 | 22. 05
AS Koroivos Amaliadas vs. Gs Amarousiou
76-7011.17
Basketbal - Nemecko - BBL, play-off19:00 | 22. 05
Brose Baskets Bamberg vs. SC Rasta Vechta
102-9811.17
Basketbal - Španielsko - LEB Oro (2. liga), o postup20:30 | 22. 05
Bilbao Basket vs. Quesos Cerrato Palencia
79-6111.16
Basketbal - Turecko - TBSL, play-off19:15 | 22. 05
Anadolu Efes Istanbul vs. Banvit Bandirma
81-7211.06
Futbal - Bosna a Hercegovina - Prva Liga17:30 | 22. 05
Velez Mostar vs. NK Vitez
1-011.07
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy17:00 | 22. 05
Srbsko vs. Južná Kórea
3-111.01
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy20:00 | 22. 05
Holandsko vs. Turecko
1-321.09
Vodné pólo - Španielsko - Division de Honor19:30 | 22. 05
CN Barceloneta vs. CN Barcelona
14-511.05
Pesäpallo - Fínsko - Superpesis (1. liga), ženy17:00 | 22. 05
Mynamaen Vesa vs. Pesäkarhut Pori
0-221.03
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala16:00 | 22. 05
CS Universitatea Cluj vs. CSM Fagaras
27-29
(14-16)
21.06
Hádzaná - Estónsko - Meistriliiga18:00 | 22. 05
Polva Serviti vs. HC Tallinn
30-16
(14-8)
11.08
Futbal - Slovinsko - PrvaLiga (1. liga)16:55 | 22. 05
NK Maribor vs. NK Krsko
2-0
(1-0)
11.08

T#1455031 | 21. 05. 2019 | 17:28
Kurz: 4.42
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga20:00 | 21. 05
Levski Sofia vs. Balkan Botevgrad
94-8811.30
Basketbal - Litva - LKL17:50 | 21. 05
Žalgiris Kaunas vs. BC Lietkabelis
78-5811.01
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala18:00 | 21. 05
CSM Targu Mures vs. Gaz Metan Medias
92-8911.06
Basketbal - Švajčiarsko - LNA19:30 | 21. 05
Benetton Fribourg Olympic vs. BBC Monthey
112-6711.01
Basketbal - Švajčiarsko - LNA19:30 | 21. 05
Lions de Geneve vs. Vevey Riviera Basket
88-7311.02
Basketbal - Turecko - TBSL, play-off19:15 | 21. 05
Galatasaray SK vs. Royal Hali GBB
79-6111.35
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao18:00 | 21. 05
Madeira SAD vs. FC Porto Vitalis
20-29
(8-13)
21.05
Basketbal - Španielsko - LEB Oro (2. liga), o postup20:30 | 21. 05
Melilla Baloncesto vs. Blancos de Rueda Valladolid
77-7111.31
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB21:00 | 21. 05
Real Madrid vs. Valencia Basket
83-7711.24
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 21. 05
U. Olimpija Ľubľana vs. Lastovka Domzale
75-7621.34

T#1454638 | 18. 05. 2019 | 23:46
Kurz: 4.62
Aktívne tikety môžu vidieť len prihlásení užívatelia.

T#1454503 | 17. 05. 2019 | 23:52
Kurz: 4.70
Americký futbal - Rakúsko - Rakúsko16:00 | 18. 05
Steelsharks Traun vs. Turek Graz Giants
13-4621.02
Americký futbal - Rakúsko - Rakúsko18:00 | 18. 05
Swarco Raiders Tirol vs. Rangers Modling
54-1411.05
Basketbal - Argentína - Torneo Federal02:00 | 18. 05
CA Lanus vs. San Martin de Curuzu Cuatia
84-7911.05
Basketbal - Argentína - LNB02:00 | 18. 05
Instituto Atletico Central Cordoba vs. Estudiantes De Bahia Blanca
86-7811.11
Basketbal - Austrália - QBL12:00 | 18. 05
Rockhampton Rockets vs. Gladstone Port City Power
94-7911.04
Basketbal - Austrália - WA SBL13:30 | 18. 05
Geraldton Buccaneers vs. Perry Lakes Hawks
88-7911.11
Basketbal - Francúzsko - Pro B20:00 | 18. 05
Orleans Loiret Basket vs. Caen Basket Calvados
78-7011.05
Basketbal - Nemecko - BBL, play-off20:30 | 18. 05
Bayern Mníchov vs. New Yorker Phantoms Braunschweig
70-5911.04
Basketbal - Nový Zéland - NBL09:00 | 18. 05
Wellington Saints vs. Super City Rangers
108-7511.01
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 18. 05
Lastovka Domzale vs. U. Olimpija Ľubľana
79-6111.10
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN+22:30 | 18. 05
Julio Arce (USA) vs. Julian Erosa (USA)
111.10
Box - Medzinárodný - Heavyweight22:00 | 18. 05
Joe Joyce (ENG) vs. Alexander Ustinov (RUS)
111.01
Box - Medzinárodný - Super lightweight22:00 | 18. 05
Gary Antuanne Russell (USA) vs. Marcos Mojica (NCA)
111.04
Box - Medzinárodný - Super lightweight22:00 | 18. 05
Richardson Hitchins (USA) vs. Alejandro Munera (COL)
111.01
Box - Medzinárodný - Super middleweight21:00 | 18. 05
Billy Joe Saunders (ENG) vs. Shefat Isufi (GER)
111.01
Futbal - Austrália - Queensland, National Premier League11:00 | 18. 05
Magpies Crusaders United vs. Gold Coast Knights
1-321.04
Futbal - Austrália - U20 Queensland National Premier League07:00 | 18. 05
Redlands United FC vs. Brisbane City
2-021.04
Volejbal - Brazília - U19 Paulista, muži00:00 | 18. 05
Indaiatuba vs. Ibirapuera
0-321.05
Rocket League - BESL - Baltic eSports League14:40 | 18. 05
Professional ballchasers vs. Mind Games Esports
3-011.04
Rocket League - BESL - Baltic eSports League14:00 | 18. 05
Ram Ranch vs. We Aight
0-321.07
Ragby - Ragby Union - Francúzsko - top 1415:00 | 18. 05
USA Perpignan vs. Racing-Metro 92
14-52
(7-40)
21.07
Ragby - Ragby Union - Anglická Premiership17:00 | 18. 05
Sale Sharks vs. Gloucester Rugby
46-41
(24-26)
11.09
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza20:15 | 18. 05
Veľká Británia vs. Slovensko
1-721.01
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza12:15 | 18. 05
Lotyšsko vs. Rusko
1-321.08
Ľadový hokej - Austrália - Australian Ice Hockey League07:00 | 18. 05
Newcastle North Stars vs. Melbourne Ice
4-111.03
Keltský šport - County Hurling - Nicky Rackard Cup16:00 | 18. 05
Mayo vs. Louth
111.02
Hádzaná - Španielsko - Superliga ABF16:00 | 18. 05
Bera Bera Balonmano vs. BMC Mavi Nuevas Tecnologias
38-21
(20-8)
11.05
Hádzaná - Španielsko - Asobal16:00 | 18. 05
Globalcaja Ciudad Encantada vs. BM Alcobendas
23-26
(11-13)
11.09
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga, ženy18:00 | 18. 05
Thuringer HC vs. HSG Bad Wildungen Vipers
36-19
(15-6)
11.02
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga, ženy18:00 | 18. 05
BVB Dortmund vs. Union Halle-Neustadt
25-20
(11-8)
11.04
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga, ženy18:00 | 18. 05
Buxtehuder SV vs. TV Nellingen
35-22
(20-8)
11.04
Hádzaná - Maďarsko - NB I18:00 | 18. 05
Vecses vs. Gyongyosi FKK
28-31
(13-20)
21.07

T#1454349 | 16. 05. 2019 | 23:03
Kurz: 4.21
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A23:10 | 16. 05
Mar, Tricia vs. Lizarazo, Yuliana
0-221.02
Basketbal - Argentína - LNB02:00 | 17. 05
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Club Deportivo Hispano Americano
111-9011.03
Basketbal - Austrália - WA SBL14:30 | 17. 05
South West Slammers vs. Rockingham Flames
64-9621.03
Basketbal - Austrália - WA SBL14:30 | 17. 05
Warwick Senators vs. Cockburn Cougars
97-4411.05
Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy12:30 | 17. 05
Warwick Senators vs. Cockburn Cougars
86-7511.02
Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy12:30 | 17. 05
South West Slammers vs. Rockingham Flames
77-7621.10
Basketbal - Belgicko - BLB20:30 | 17. 05
Kangoeroes Basket Willebroek vs. Port of Antwerp Giants
42-9921.08
Basketbal - El Salvador - Liga Mayor de Balconesto03:30 | 17. 05
Lobos Chalchuapa vs. Santa Tecla BC
78-9521.03
Basketbal - Francúzsko - Pro B20:00 | 17. 05
Chorale Roanne vs. JA Vichy-Clermont
81-6911.05
Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off20:30 | 17. 05
CAB Madeira vs. Benfica Lisabon
59-8021.08
Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, play-off18:00 | 17. 05
Team Tvis Holstebro vs. THW Kiel
26-32
(14-16)
21.05
Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1, ženy20:00 | 17. 05
Paris 92 vs. HBC Saint-Amand-les-Eaux Porte du Hainaut
34-28
(17-16)
11.10
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga20:00 | 17. 05
HC Rhein Vikings vs. TV Huttenberg
24-36
(11-20)
21.07
Hádzaná - Slovensko - Extraliga19:00 | 17. 05
HKM Slovan Duslo Šaľa vs. TJ Start Nové Zámky
30-24
(15-16)
11.07
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza20:15 | 17. 05
Česká republika vs. Taliansko
8-011.01
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza20:15 | 17. 05
Fínsko vs. Veľká Británia
5-011.01
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza16:15 | 17. 05
Francúzsko vs. Slovensko
3-621.20
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži11:10 | 17. 05
Happek, Sven vs. Vostes, Yannick
0-321.03
Tenis - ITF ženy - Wuhan, W-ITF-CHN-08A04:30 | 17. 05
Wang, Dan NI vs. Wang, Meiling
-21.00
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A, 4-hry02:00 | 17. 05
Rose A / Stampfli B vs. Lizarazo Y / Tanasescu M
0-221.06
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala17:00 | 17. 05
CN Aurel Vlaicu Bucuresti vs. CS Rapid Bukurešť
50-7421.11
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A00:40 | 17. 05
Stampfli, Breana vs. Rose, Anneliese
2-011.09
Tenis - ITF ženy - Singapur, W-ITF-SGP-03A04:00 | 17. 05
Savinykh, Valeria vs. Cako, Jacqueline
2-111.11
Tenis - ATP - Rím, Taliansko14:30 | 17. 05
Verdasco, Fernando vs. Nadal, Rafael
0-221.04
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A09:45 | 17. 05
Molinaro, Eleonora vs. Lavrichenko, Darya
2-011.02
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži11:50 | 17. 05
Horejsi, Miroslav vs. Bluhm, Florian
-11.04

T#1454039 | 15. 05. 2019 | 00:00
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, ženy, 2-hry13:00 | 15. 05
Stankovic, Kaja vs. Goncalves, Adriana F
2-011.08
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, Herren-Einzel09:00 | 15. 05
Anjo, Duarte Nuno vs. Pratama, Adi
0-221.05
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry09:30 | 15. 05
Kral, Jiri vs. Misbun, Misbun Ramdan Mohmed
0-221.04
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry10:30 | 15. 05
Seiwald, Leon vs. Bharadwaj B. M., Rahul
2-021.08
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry10:50 | 15. 05
Savin, Cristian vs. Mangor, Nikolaj
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry11:30 | 15. 05
Mishra, Alap vs. Mann, Robert
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry12:30 | 15. 05
Ivanic, Miha vs. Stensaeth, Peter Roenn
2-011.08
Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)20:00 | 15. 05
Maccabi Tel-Aviv vs. Maccabi Ashdod
93-7011.02
Box - Medzinárodný - Cruiserweight07:00 | 15. 05
Jai Opetaia (AUS) vs. Navosa Ioata (NZL)
111.01
WarCraft III - H & W Masters - H & W China vs Korea Masters13:00 | 15. 05
Moon vs. HuG
2-011.01
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov20:30 | 15. 05
VK Jug CO vs. Spandau 04
14-911.01
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov20:00 | 15. 05
Pro Recco vs. Crvena Zvezda Belehrad
21-611.01
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov20:00 | 15. 05
AN Brescia vs. Steaua Bukurešť
13-911.01
Tenis - ITF ženy - Wuhan, Doubles W-ITF-CHN-08A11:15 | 15. 05
Jiang X / Sema E vs. Dong H / He J
2-011.05
Tenis - ITF ženy - Varberg, W-ITF-SWE-02A10:30 | 15. 05
Yudanov, Marina vs. Shasteen, Emma
2-011.01
Tenis - ITF ženy - Varberg, W-ITF-SWE-02A10:30 | 15. 05
Jamshidi, Elena vs. Hertel, Ania
0-221.06
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A, 4-hry01:00 | 15. 05
Rose A / Stampfli B vs. Mar T / Simmons S
2-111.11
Tenis - ITF ženy - Singapur, W-ITF-SGP-03A, 4-hry10:50 | 15. 05
Tan H I / Uberoi N vs. Jundakate C / Ng M Y M
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Naples, Singles W-ITF-USA-16C16:00 | 15. 05
Carruthers, Steffi vs. Arango, Emiliana
0-221.01
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A, 4-hry07:00 | 15. 05
BAI A / Jaksic J vs. Sonoda A / Yamaguchi A
2-011.04
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A, 4-hry07:00 | 15. 05
Ayukawa M / Kaji H vs. Hasegawa M / Yamaguchi M
2-111.07
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A03:00 | 15. 05
Marino, Rebecca vs. Miyamoto, Ayumi
2-011.08
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A03:00 | 15. 05
Uchijima, Moyuka vs. Ahn, Kristie
-21.00
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-02A13:15 | 15. 05
Vukovic, Draginja vs. Nadel, Nicole
1-211.08
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-02A10:45 | 15. 05
Oliynykova, Oleksandra vs. Akler, Yarden
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Changwon, W-ITF-KOR-01A, 4-hry06:10 | 15. 05
Kim S H / Lee H vs. Barnett A / Christie F
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A, 4-hry18:50 | 16. 05
Mandlik E / Noel A vs. Gai C / Kolesnikova K
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A, 4-hry16:55 | 15. 05
Garri Murcia C / Maesfranckx O vs. Alexandre DA Rosa K / Malygina E
0-221.04
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A10:00 | 16. 05
Vallone, Lisa vs. Kawaguchi, Natsumi
1-221.03
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A15:20 | 15. 05
Chiesa, Enola vs. Simion, Oana Georgeta
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A, 4-hry18:05 | 16. 05
Breckova N / Kareisova L vs. Pepelyaeva V / Tikhonova A
0-221.11
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A12:00 | 15. 05
Raggi, Angelica vs. Gai, Clarissa
2-011.07
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A09:00 | 15. 05
Bilardo, Federica vs. Prati, Federica
2-111.10
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A13:40 | 15. 05
Pospelova, Aleksandra vs. Comlek, Azradeniz
2-011.04
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A09:15 | 15. 05
Baravi, Adelina vs. Sonmez, Zeynep
0-221.05
Tenis - ITF muži - Tabarka, M-ITF-TUN-19A15:05 | 15. 05
Kestelboim, Mariano vs. Liucci, Francesco
2-111.01
Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A10:00 | 15. 05
Kawakami, Rimpei vs. Kunsuwan, Natthasith
2-011.09
Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A05:30 | 15. 05
Zhou, Sheng Hao vs. Sun, Fajing
0-221.05
Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A04:00 | 15. 05
Hsu, YU Hsiou vs. Li, Chenhe
2-011.04
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A14:45 | 15. 05
Carr, Simon vs. Anand, Kunal
2-011.06
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A12:15 | 15. 05
Yego, Ibrahim Kibet vs. Kaliyanda Poonacha, Niki
0-221.03
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A14:15 | 15. 05
Kotecha, Sheil vs. Storrie, Ryan James
2-121.02
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-02A11:35 | 15. 05
Glasspool, Lloyd vs. Bothwell, Samuel
2-011.02

T#1453250 | 09. 05. 2019 | 22:58
Kurz: 4.99
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix00:00 | 10. 05
Borja/Avila vs. Maira/Gualdi
2-121.08
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix00:00 | 10. 05
Mini/Nishimura vs. Mateo/Londono
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix00:30 | 10. 05
Tokomura/Yang Cao vs. Lopera/Tamayo
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix01:00 | 10. 05
Marulanda/Restrepo vs. Viale Aguirre/Flores Vasquez De Velasco A.
0-221.07
Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy12:30 | 10. 05
Cockburn Cougars vs. Joondalup Wolves
68-8421.05
Basketbal - Brazília - NBB (1. liga), play-off01:00 | 10. 05
Flamengo vs. Botafogo
81-6911.05
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off13:00 | 10. 05
BC Astana vs. BC Khimky Moskva
81-8821.09
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 10. 05
ALBA Berlín vs. Eisbaren Bremerhaven
107-10411.01
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 10. 05
Bayern Mníchov vs. Ratiopharm Ulm
95-7211.07
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 10. 05
EWE Baskets Oldenburg vs. Mitteldeutscher BC
118-11511.03
Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off21:30 | 10. 05
FC Porto vs. Forum Terceira Basket
92-8211.01
Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off22:00 | 10. 05
Benfica Lisabon vs. CAB Madeira
92-6311.03
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala, o umiestnenie 9-1217:00 | 10. 05
CS Phoenix Galati vs. Gaz Metan Medias
66-6111.05
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 10. 05
Lastovka Domzale vs. Krka Novo Mesto
85-7411.06
Bojové športy - Medzinárodný - Professional Fighters League02:45 | 10. 05
Sarah Kaufman (CAN) vs. Morgan Frier (USA)
111.10
Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy01:30 | 10. 05
Corinthians SP vs. Iranduba AM
3-111.10
Tenis - ITF ženy - Fukuoka, W-ITF-JPN-10A06:00 | 10. 05
Diyas, Zarina vs. Ozaki, Risa
2-011.08
Tenis - ITF muži - Prijedor, M-ITF-BIH-01A11:45 | 10. 05
Van De Zandschulp, Botic vs. Nincevic, Frane
2-011.01
Tenis - ITF muži - Prijedor, M-ITF-BIH-01A10:00 | 10. 05
Pjevcevic, Petar vs. Diarra, Gibril
0-221.03
Tenis - ITF muži - Prijedor, M-ITF-BIH-01A11:50 | 10. 05
Noce, Gabriele Maria vs. Fatic, Nerman
0-221.02
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A11:05 | 10. 05
Thurner, Noah vs. Dubrivnyy, Artem
1-221.02
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A10:55 | 10. 05
Paroulek, Tadeas vs. Ovcharov, Alexander
2-111.06
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A, 4-hry13:00 | 10. 05
Dembek M / Jaloviec M vs. Addison A / Hasson J
0-211.09
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži11:50 | 10. 05
Gavlas, Antonin vs. Francisco, Jose
3-011.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži10:30 | 10. 05
Chtchetinine, Evgueni vs. Grela, Pawel
3-111.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:50 | 10. 05
Kosowski, Jakub vs. Francisco, Jose
3-011.07
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:10 | 10. 05
Gavlas, Antonin vs. Bluhm, Florian
3-111.08
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 1 Star - ženy06:30 | 10. 05
Syrtseva/Moiseeva (RUS) vs. Kregar/Fabjan, K. (SLO)
2-011.04
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 1 Star - ženy04:50 | 10. 05
Dabizha/Rudykh (RUS) vs. N.T.C.Tien/L.T.H.Hien (VIE)
2-011.05
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza16:15 | 10. 05
Rusko vs. Nórsko
5-211.03
Hádzaná - Španielsko - Asobal20:30 | 10. 05
Reale Ademar vs. BM Benidorm
29-25
(14-14)
11.09
Futbal - Ukrajina - U2112:00 | 10. 05
Dinamo-D Kiev vs. Zorya-D Lugansk
3-0
(1-0)
11.06
Futbal - Slovensko - 3. liga17:30 | 10. 05
Slovan Bratislava B vs. FK Slovan Ivanka Pri Dunaji
1-111.03

T#1453085 | 08. 05. 2019 | 22:45
Kurz: 3.73
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:25 | 08. 05
Valero Mata, Adriana Irais vs. Tamayo, Estefania
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:50 | 08. 05
Londono, Laura Valentina vs. Nakasone Rodriguez, Ariane
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:50 | 08. 05
Moromisato Kina, Ariana vs. Higuita, Ana
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši23:50 | 08. 05
Navarro Hurtado, Imanhol vs. Noguera, Juan
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:25 | 08. 05
Flores Vasquez de Velasco, Andrea vs. Giraldo, Juliana
2-021.14
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:15 | 09. 05
Velarde Alzamora, Mariano vs. Otero, Santiago
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:40 | 09. 05
Delmastro, Mateo vs. Chueca Sanchez, Alejandro
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:40 | 09. 05
Durand Cardenas, Sharum vs. Berdugo, Jhon
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:40 | 09. 05
Gonzalez Vera, Julio Cesar vs. Viale Aguirre, Adriano
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muži, 4-hry01:00 | 10. 05
Cuba/Mini vs. Araya/Leon
2-011.05
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muži, 4-hry01:30 | 10. 05
Gonzalez Vera/Lee vs. Barrueto Deza/ S Tokumura
0-221.01
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy, 4-hry15:00 | 09. 05
Macias D / Nishimura D vs. Paiz Quan A J/Paiz Quan M I
-11.00
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga18:00 | 09. 05
Levski Sofia vs. Rilski Sportist
85-7711.04
Basketbal - El Salvador - Liga Mayor de Balconesto03:30 | 09. 05
Santa Tecla BC vs. Cojute
107-6511.04
Futbal - Fínsko - 3. divízia19:00 | 09. 05
FC Kiisto vs. Korsnäs IF FK
5-111.15
Futbal - Island - 1 deild, ženy21:15 | 09. 05
Throttur Reykjavik vs. IR Reykjavik
10-011.14
Tenis - ITF ženy - Bonita Springs, W-ITF-USA-16A, 4-hry17:35 | 10. 05
Fernandez L A / Kukharchuk N vs. Frantova M / Vernon C
2-011.07
Tenis - ITF muži - Wuhan, M-ITF-CHN-05A05:30 | 09. 05
Bai, Yan vs. Sumizawa, Daisuke
2-011.04
Tenis - ITF muži - Troisdorf, M-ITF-GER-03A10:00 | 09. 05
Frawley, James vs. Vanneste, Jeroen
0-221.04
Tenis - Challenger - Shymkent, Kazachstan06:30 | 09. 05
Martin, Andrej vs. Zhurbin, Alexander
2-111.04
Tenis - ATP - Madrid, Španielsko20:00 | 09. 05
Tiafoe, Francis vs. Nadal, Rafael
0-221.06
Tenis - ATP - Madrid, Španielsko14:00 | 09. 05
Djokovic, Novak vs. Chardy, Jeremy
2-011.07
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga19:00 | 09. 05
HSG Wetzlar vs. THW Kiel
23-27
(12-15)
21.09
Futbal - USA - US Open Cup01:00 | 09. 05
Miami FC vs. Florida Soccer Soldiers
1-2
(1-0)
11.09
Futbal - Medzinárodné, kluby - Copa Libertadores02:30 | 09. 05
Liga Dep Universitaria Quito vs. San Jose Oruro
4-0
(0-0)
11.11
Futbal - Austrália - South Australia Premier League11:30 | 09. 05
South Adelaide FC vs. Adelaide United Youth FC
3-1X21.08

T#1452933 | 07. 05. 2019 | 22:19
Kurz: 4.96
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, muži19:00 | 08. 05
KK Cedevita vs. KK Zadar
96-5711.09
Basketbal - Česká republika - NBL18:00 | 08. 05
Cez Basket Nymburk vs. BK Olomoucko Prostejov
103-8011.01
Basketbal - Nemecko - BBL19:00 | 08. 05
ALBA Berlín vs. Telekom Baskets Bonn
110-9811.09
Tenis - WTA - Madrid, Španielsko12:00 | 08. 05
Halep, Simona vs. Kuzmova, Viktoria
2-011.12
Tenis - WTA - Madrid, Španielsko13:20 | 08. 05
Osaka, Naomi vs. Sasnovich, Aliaksandra
2-011.32
Tenis - ITF ženy - Fukuoka, W-ITF-JPN-10A05:30 | 08. 05
Diyas, Zarina vs. Bai, Alison
2-111.02
Tenis - ITF ženy - Bonita Springs, W-ITF-USA-16A, 4-hry00:35 | 08. 05
Cummings C / Zdrubecka D vs. Gleason Q / Neel I
0-221.01
Tenis - ITF muži - Wuhan, M-ITF-CHN-05A06:20 | 08. 05
Zou, Weibowen vs. Zeng, Shi Hong
0-221.05
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A13:25 | 08. 05
Semjan, Marek vs. Dubrivnyy, Artem
0-221.10
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A10:00 | 08. 05
Haliak, Mikalai vs. Shevchenko, Alexander
0-221.09
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-01A08:00 | 08. 05
Mzai, Ismael Changawa Ruwa vs. Goveas, Aryan
0-221.08
Tenis - Challenger - Braga, Portugalsko15:15 | 08. 05
Nejedly, Pavel vs. Bagnis, Facundo
0-221.05
Tenis - Challenger - Aix en Provence, Francúzsko14:45 | 08. 05
Harris, Lloyd George Muirhead vs. Cornut-Chauvinc, Antoine
2-011.08
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži13:10 | 08. 05
Bluhm, Florian vs. Grela, Pawel
3-011.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži08:30 | 08. 05
Kosowski, Jakub vs. Grela, Pawel
3-011.04
Hádzaná - Rusko - Muži Rusko 1.18:00 | 08. 05
Čechovskije Medvedi vs. Sgau-Saratov
33-25
(16-14)
11.01
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala17:00 | 08. 05
CS Universitatea Cluj vs. HC Minaur Baia Mare
19-26
(10-12)
21.05
Hádzaná - Grécko - A115:00 | 08. 05
Aeropos Edessas vs. IEK Xyni Dikeas
18-28
(12-13)
21.08
Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1 Men20:30 | 08. 05
Montpellier Handball vs. Tremblay En France
30-24
(17-11)
11.08
Futbal - USA - US Open Cup01:00 | 08. 05
Richmond Kickers vs. Virginia United
6-2
(3-1)
11.01
Futbal - Slovensko - 1. Liga, ženy14:00 | 08. 05
Slovan Bratislava vs. FC Nitra
3-111.03
Futbal - Francúzsko - Coupe de France, ženy19:00 | 08. 05
Olympique Lyon vs. Lille
3-1
(0-0)
11.02
Futbal - Fínsko - 3. divízia19:15 | 08. 05
FC Finnkurd vs. Atlantis FC
0-521.05
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off18:00 | 08. 05
BC Kalev/Cramo vs. BC. Unics Kazaň
84-9621.18

T#1452781 | 06. 05. 2019 | 22:17
Kurz: 4.56
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:00 | 07. 05
Penarol vs. La Union Formosa
77-6911.02
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:30 | 07. 05
San Martin vs. Hispano Americano
78-7311.05
Basketbal - Brazília - Campeonato Paulista U1900:30 | 07. 05
Sao Caetano SP vs. CA Paulistano
62-5721.05
Basketbal - Litva - LKL17:50 | 07. 05
Žalgiris Kaunas vs. BC Alytaus Dzukija
100-6811.01
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off19:00 | 07. 05
BC Khimky Moskva vs. BC Astana
94-6411.06
Futbal - Anglicko, amatéri - Super League, ženy20:45 | 07. 05
Yeovil Town vs. Chelsea LFC
0-8
(0-5)
21.02
Futbal - Ukrajina - U19 Liga13:00 | 07. 05
Šachtar Doneck vs. Volyn Lutsk
4-011.11
Ľadový hokej - Medzinárodný - Priateľské zápasy19:15 | 07. 05
Rakúsko vs. Kanada
5-721.03
Tenis - Challenger - Busan, Južná Kórea04:00 | 07. 05
Broady, Liam vs. Xia, Zihao
2-011.10
Tenis - Challenger - Busan, Južná Kórea04:00 | 07. 05
Kim, Young Seok vs. Saville, Luke
0-221.11
Tenis - Challenger - Busan, Južná Kórea, 4-hry09:55 | 07. 05
Matsui T / Vardhan V vs. Han S Y / Kim C-E
2-111.11
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A, 4-hry15:30 | 07. 05
Psaras K / Thursfield H vs. Addison A / Hasson J
0-221.03
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A12:00 | 07. 05
Craig, Henry vs. Palan, Dominik
2-011.06
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A12:00 | 07. 05
Glasspool, Lloyd vs. Delaney, Jesse
2-011.03
Tenis - ITF muži - Kampala, Singles M-ITF-UGA-01A08:00 | 07. 05
Anand, Kunal vs. Iradukunda, Guy Orly
1-221.07
Tenis - ITF muži - Kampala, Singles M-ITF-UGA-01A08:00 | 07. 05
Chandrasekar, Anirudh vs. Ayella, Simon Peter
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Luan, W-ITF-CHN-07A07:45 | 07. 05
Zhu, Wanning vs. Yuan, Yue
0-221.02
Tenis - WTA - Madrid, Španielsko13:20 | 07. 05
Osaka, Naomi vs. Sorribes Tormo, Sara
2-111.15
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-18A10:00 | 07. 05
Yoruk, Ilay vs. Sysoeva, Anastasia
2-011.16
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-18A10:00 | 07. 05
Nikitina, Iuliia vs. Zhang, Ying
0-221.08
Basketbal - Turecko - TBSL (1. liga), muži19:00 | 07. 05
Anadolu Efes Istanbul vs. Tofas Bursa
98-5411.14
Futbal - Austrália - Queensland, National Premier League11:30 | 07. 05
Queensland Lions vs. Redlands Utd
1-111.05
Futbal - Austrália - Queensland, National Premier League11:00 | 07. 05
Brisbane City FC vs. Western Pride
5-01X1.11

T#1452590 | 05. 05. 2019 | 15:14
Kurz: 5.00
Futbal - Holandsko - KNVB beker (pohár)18:00 | 05. 05
Willem II Tilburg vs. Ajax Amsterdam (2:0)
0-4
(0-2)
11.96
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)17:30 | 05. 05
Arsenal FC vs. Brighton & Hove Albion FC (0:2)
1-1
(1-0)
21.96
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 05. 05
FC Viktoria Plzeň vs. FK Jablonec (0:2)
2-1
(0-1)
21.31

T#1451842 | 01. 05. 2019 | 00:30
Kurz: 5.00
Volejbal - Grécko - A1, ženy18:00 | 01. 05
Olympiacos Piraeus vs. AON Panaxiakos
3-011.01
Tenis - ITF ženy - Wiesbaden, W-ITF-GER-03A16:10 | 01. 05
Paquet, Chloe vs. Kanev, Kathleen
2-011.06
Tenis - ITF ženy - Les Franqueses Del Valles, W-ITF-ESP-04A12:00 | 01. 05
Badosa Gibert, Paula vs. Wargnier, Lucie
2-011.09
Tenis - ITF ženy - Les Franqueses Del Valles, W-ITF-ESP-04A10:30 | 01. 05
Rosca, Ioana Loredana vs. Custic, Marta
2-111.09
Tenis - ITF ženy - Gifu, W-ITF-JPN-09A03:00 | 01. 05
Ukai, Yuki vs. Liang, EN Shuo
0-221.01
Tenis - ITF muži - Las Palmas De Gran Canaria, M-ITF-ESP-14A, 4-hry19:35 | 01. 05
Johnson L / Meligeni Rodrigues Alves F vs. Amoros Ramos P / Sanchez Vinas P
2-011.06
Tenis - Challenger - Bordeaux, Francúzsko14:15 | 01. 05
Coppejans, Kimmer vs. Bega, Alessandro
1-211.06
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, dievčatá15:45 | 01. 05
Lupulesku, Izabela vs. Niguez, Marina
3-211.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, dievčatá15:45 | 01. 05
Laurenti, Jamila vs. Jokic, Tijana
-11.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, chlapci09:00 | 01. 05
Katsman, Lev vs. Wetzel, Adrian
3-011.07
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, chlapci09:00 | 01. 05
Hodaei, Amir Hossein vs. Huberty, Dennis
3-211.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, chlapci09:00 | 01. 05
Artemenko, Nikita vs. Burgos, Nicolas
1-311.08
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series18:20 | 01. 05
Machi, Asuka vs. Boro, Birdie
3-111.02
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series18:20 | 01. 05
De Nodrest, Leo vs. Tepic, Pero
3-011.07
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series18:20 | 01. 05
Chen, Shuainan vs. Percan Kindblad, Willhelm
1-311.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:40 | 01. 05
Klein, Dennis vs. Nadolnyy, Yuriy
3-111.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Rasmussen, Tobias vs. Mladin, Paul
3-211.02
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Li, Hon Ming vs. Katic, Ivor
3-211.08
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Jarvis, Tom vs. Levajac, Dimitrije
0-311.06
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Hippler, Tobias vs. Majstorovic, Ilija
3-111.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series12:10 | 01. 05
Tsuboi, Yuma vs. Tepic, Pero
3-111.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series12:10 | 01. 05
Sone, Kakeru vs. Percan Kindblad, Willhelm
3-111.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series11:30 | 01. 05
Dani, Mudit vs. Popovic, Marko
0-311.10
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series10:50 | 01. 05
Rolland, Jules vs. Lupulesku, Lorencio
3-011.10
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series10:50 | 01. 05
Hohmeier, Nils vs. Katic, Ivor
3-211.06
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series10:10 | 01. 05
Vilchez, Miguel vs. Majstorovic, Ilija
3-011.08
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži14:30 | 01. 05
Guerricabeitia, Jon Ander vs. Cheaib, Dauud
2-321.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži12:30 | 01. 05
Kuzmin, Fedor vs. Jimenez, Ricardo
3-011.06
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - ženy04:30 | 01. 05
Tasha/Shu Woon (MAS) vs. Bonnerova/Maixnerova (CZE)
0-221.03
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - ženy02:50 | 01. 05
Borger/Sude (GER) vs. Olivova/Rehackova (CZE)
2-011.09
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - muži02:50 | 01. 05
Alison/Alvaro Filho (BRA) vs. Gee J W/Kuck Kwan Young (MAS)
2-011.01
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - muži02:00 | 01. 05
Andre/George (BRA) vs. Yogeswaran/Jackson (MAS)
2-011.02
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, divízia I, skupina A12:30 | 01. 05
Kazachstan vs. Litva
3-111.09
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao16:00 | 01. 05
Sporting CP vs. Madeira SAD
31-28
(14-16)
11.03
Hádzaná - Maďarsko - NB I, Ženy18:30 | 01. 05
Mosonmagyarovari KCSE vs. Siofok KC-Galerius Furdo
27-2821.05
Futbal - Thajsko - FA Cup14:00 | 01. 05
Chiangrai United vs. Uttaradit FC
2-111.06
Futbal - Nórsko - NM Men18:30 | 01. 05
Arna-Bjornar vs. SK Brann
1-6
(1-2)
21.03
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Sprint Jeloy vs. Sarpsborg
0-3
(0-0)
21.01
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Ottestad IL vs. Ham-Kam
0-1
(0-1)
21.03
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Flint vs. Stromsgodset
0-7
(0-1)
21.02
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Algard FK vs. Bryne FK
0-9
(0-2)
21.08
Futbal - Nórsko - NM Men17:00 | 01. 05
Heming vs. Stabaek Fotball
1-3
(0-1)
21.01
Futbal - Nórsko - NM Men15:00 | 01. 05
Nordstrand vs. KFUM Oslo
0-1
(0-0)
21.06
Futbal - Nórsko - NM Men15:00 | 01. 05
FK Tonsberg vs. Sandefjord Fotball
0-221.06
Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, skupinová fáza12:00 | 01. 05
Nagacorp FC vs. Hanoi FC
1-5
(0-2)
21.04
Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, skupinová fáza14:00 | 01. 05
Kitchee SC vs. Hang Yuen
3-0
(1-0)
11.07

T#1451781 | 30. 04. 2019 | 08:22
Kurz: 1.00

T#1451754 | 29. 04. 2019 | 21:34
Kurz: 4.94
Basketbal - Argentína - LNB01:00 | 30. 04
Obras Sanitarias vs. Penarol Mar Del Plata
73-5811.20
Basketbal - Argentína - LNB02:00 | 30. 04
Ferro Carril Oeste vs. Argentino Junin
94-8411.09
Basketbal - USA - NBA, play-off02:00 | 30. 04
Toronto Raptors vs. Philadelphia 76ers
89-9411.32
Futbal - Mexiko - Liga MX, ženy03:00 | 30. 04
Uanl vs. Puebla FC
2-0
(0-0)
11.41
Tenis - Challenger - Puerto Vallarta, Mexiko04:00 | 30. 04
Escobedo, Ernesto vs. Pavic, Ante
2-111.47
Basketbal - Uruguaj - LUB02:15 | 30. 04
Club Nacional vs. Aguada
59-7711.38

T#1451648 | 28. 04. 2019 | 20:06
Kurz: 4.68
Basketbal - Taliansko - Serie A (1. liga)20:45 | 28. 04
EA7-Emporio Armani Milano vs. Sidigas Avellino
85-7911.11
Futbal - Bolívia - Liga Profesional Boliviana, Apertura21:00 | 28. 04
The Strongest vs. Jorge Wilstermann
2-1
(2-0)
11.31
Futbal - Brazília - Brasileiro Serie C22:00 | 28. 04
Botafogo PB vs. Ferroviario CE
1-1
(1-1)
11.46
Futbal - Brazília - Brazília, Serie A21:00 | 28. 04
Atletico PR vs. Vasco Da Gama RJ
4-1
(2-0)
11.45
Futbal - Čile - Primera Division21:00 | 28. 04
Universidad Catolica vs. Universidad de Concepcion
3-1
(1-1)
11.52

T#1451050 | 23. 04. 2019 | 20:14
Kurz: 4.27
Volejbal - Taliansko - Serie A1, ženy, play-off20:30 | 23. 04
Imoco Volley Conegliano vs. Saugella Team Monza
3-111.03
Tenis - ITF ženy - Cancun, Doubles W-ITF-MEX-08A21:00 | 23. 04
Sandor-Zur E / Schenck S vs. Bouzo Zanotti N / Moreno Barranquero A
0-221.01
Tenis - ITF ženy - Bucaramanga, Singles W-ITF-COL-01A20:55 | 23. 04
Perez Garcia, Maria Paulina vs. Puentes Jimenez, Paula Andrea
2-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži20:40 | 23. 04
Ovtcharov, Dimitrij vs. Kozul, Deni
4-211.05
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži20:40 | 23. 04
Kou, Lei vs. Liang, Jingkun
1-421.04
Hádzaná - Švajčiarsko - MNLA20:15 | 23. 04
RTV 1879 Basel vs. Kadetten Schaffhausen
23-31
(11-13)
21.07
Basketbal - Francúzsko - Pro B20:30 | 23. 04
SPO Rouen Basketball vs. Aix Maurienne
91-6411.19
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)20:45 | 23. 04
Tottenham Hotspur vs. Brighton & Hove Albion FC
1-0
(0-0)
11.26
Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)20:45 | 23. 04
Ajax Amsterdam vs. Vitesse Arnhem
4-2
(1-0)
11.15
Futbal - Španielsko - Primera Division21:30 | 23. 04
Deportivo Alavés vs. FC Barcelona
0-2
(0-0)
21.43
Futbal - Anglicko - League One (3. liga)20:45 | 23. 04
Luton Town vs. Wimbledon
2-2
(2-1)
11.41

T#1450780 | 21. 04. 2019 | 18:23
Kurz: 5.00
Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)18:25 | 21. 04
Hapoel Holon vs. Hapoel Beer Sheva
89-7811.33
Basketbal - Francúzsko - Pro A19:00 | 21. 04
Asvel Lyon-Villeurbanne vs. JSF Nanterre
74-9611.24
Basketbal - Španielsko - LEB Oro19:00 | 21. 04
C. Ourense Baloncesto Sad vs. Quesos Cerrato Palencia
52-5511.36
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, ženy19:15 | 21. 04
El Eraky, Reem vs. Omuralieva, Altynai
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, ženy18:30 | 21. 04
Balint, Bernadett vs. Khadjieva, Rozalina
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, ženy18:30 | 21. 04
Abdel-Aziz, Farah vs. Al-Makki, Shahd
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži19:15 | 21. 04
Zhmudenko, Yaroslav vs. Kouadjo, Yann Emmanuel
4-011.02
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži19:15 | 21. 04
Lamadrid, Juan vs. Kostovski, Petar
4-111.01
Squash - Medzinárodný - El Gouna International Squash Open 2019, ženy20:00 | 21. 04
Hany, Salma vs. Tayeb, Nour El
0-321.04
Squash - Medzinárodný - El Gouna International Squash Open 2019, ženy18:30 | 21. 04
Welily, Raneem El vs. Gilis, Tinne
3-011.01
Rocket League - RLCS - RLCS: Europe18:50 | 21. 04
The Bricks vs. Renault Vitality
0-321.04
Basketbal - Španielsko - Ženy Španielsko 1.19:00 | 21. 04
Spar Unigirona vs. Cadi ICG Software
69-4811.09
Basketbal - Španielsko - LEB Oro19:00 | 21. 04
CB Penas Huesca vs. Saenz Horeca Araberri Basket
105-6811.11
Basketbal - Belgicko - BLB20:30 | 21. 04
Telnet BC Oostende vs. Kangoeroes Basket Willebroek
97-6711.01
Basketbal - USA - NBA, play-off21:30 | 21. 04
Los Angeles Clippers vs. Golden State Warriors
105-11321.19
Futbal - Barbados - Premier League22:00 | 21. 04
Barbados Soccer Academy vs. Paradise FC
0-821.05
Volejbal - Rakúsko - AVL, muži20:15 | 21. 04
SG Waldviertel vs. SK Posojilnica Aich/Dob
3-021.14
Volejbal - Grécko - Pre League, ženy20:00 | 21. 04
AEK Atény vs. Panathinaikos Atény
1-321.10
Šipky - Medzinárodný - European Tour 3 - German Darts Grand Prix 201919:45 | 21. 04
Van Gerwen, Michael vs. Ratajski, Krzysztof
6-411.11
Šipky - Medzinárodný - European Tour 3 - German Darts Grand Prix 201920:15 | 21. 04
Cross, Rob vs. Rasztovits, Michael
6-311.10

T#1450672 | 20. 04. 2019 | 22:20
Kurz: 5.00
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)17:00 | 21. 04
Arsenal FC vs. Crystal Palace (0:2)
2-3
(0-1)
21.56
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)14:30 | 21. 04
Everton vs. Manchester United (0:2)
4-0
(2-0)
21.10
Futbal - Česká republika - 1. liga17:00 | 21. 04
1. FK Příbram vs. FC Viktoria Plzeň (0:1)
1-1
(1-1)
21.15
Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)21:00 | 21. 04
Paríž Saint-Germain vs. AS Monako (1:0)
3-1
(2-0)
11.10
Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)16:45 | 21. 04
PSV Eindhoven vs. ADO Den Haag
3-1
(1-0)
11.10
Futbal - Mexiko - Primera Division, Clausura (1. liga)00:06 | 21. 04
Club Leon vs. Atlas de Guadalajara (0:2)
5-2
(1-0)
21.59
Futbal - Mexiko - Primera Division, Clausura (1. liga)02:00 | 21. 04
UANL Tigres vs. Atletico Monarcas Morelia (0:2)
3-3
(0-2)
21.58

T#1450529 | 19. 04. 2019 | 20:21
Kurz: 4.08
Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)20:45 | 19. 04
Norwich City vs. Sheffield Wednesday (0:2)
2-2
(1-1)
21.58
Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)20:45 | 19. 04
Olympique Lyon vs. SCO Angers (0:2)
2-1
(2-0)
21.83
Futbal - Írsko - Premier Division20:45 | 19. 04
Bohemians Dublin FC vs. University College Dublin (0:2)
3-0
(1-0)
21.41

T#1450408 | 18. 04. 2019 | 23:58
Kurz: 1.68
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:30 | 19. 04
Comunicaciones vs. Hispano Americano
88-7511.05
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:30 | 19. 04
Regatas Corrientes vs. Instituto Atletico Central Cordoba
71-9421.10
Volejbal - Kazachstán - Vyschaya Liga, ženy11:00 | 19. 04
Kostanaj vs. Taraz
1-321.03
Volejbal - Alžírsko - Ženy11:00 | 19. 04
OS Tichy vs. GS Petroliers
0-321.01
Tenis - ITF muži - Antalya, 2-hry09:30 | 19. 04
Heyman, Christopher vs. Bobrov, Bogdan
2-111.07
Tenis - Challenger - Anning, Čína06:00 | 19. 04
Ramanathan, Ramkumar vs. Majchrzak, Kamil
0-221.17
Futbal - Ukrajina - U19 Liga11:00 | 19. 04
Dynamo Kyjev U19 vs. Vorskla Poltava U19
1-011.12

T#1449599 | 13. 04. 2019 | 18:03
Kurz: 5.00
Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)18:30 | 13. 04
Leeds United vs. Sheffield Wednesday
1-0
(0-0)
11.45
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)18:30 | 13. 04
Manchester United vs. West Ham United
2-1
(1-0)
11.32
Futbal - Južná Afrika - Premier League20:15 | 13. 04
Orlando Pirates FC vs. Free State Stars FC
2-1
(0-0)
11.56
Futbal - Wales - Premier League20:30 | 13. 04
Barry Town FC vs. The New Saints
0-4
(0-1)
21.26
Futbal - Švajčiarsko - Super League (1. liga)19:00 | 13. 04
FC Bazilej vs. Grasshopper Club Zurich
0-0
(0-0)
11.31
Futbal - Portugalsko - Primeira Liga (1. liga)19:00 | 13. 04
Portimonense SC vs. FC Porto
0-3
(0-1)
21.38

T#1449307 | 11. 04. 2019 | 23:55
Kurz: 5.00
Basketbal - Argentína - LNB01:00 | 12. 04
Obras Sanitarias vs. Ciclista Olimpico De La Banda
76-7111.39
Ľadový hokej - USA - NHL, play-off01:30 | 12. 04
Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes
4-212.08
Ľadový hokej - USA - NHL, play-off04:00 | 12. 04
Calgary Flames vs. Colorado Avalanche
4-011.77

T#1448791 | 08. 04. 2019 | 22:00
Kurz: 4.38
Basketbal - Brazília - NBB (1. liga), play-off00:00 | 09. 04
Paulistano SP vs. Basquete Cearense
74-8411.23
Basketbal - Mexiko - LNBP, play-off04:00 | 09. 04
Capitanes vs. Fuerza Regia de Monterey
81-6611.50
Basketbal - Uruguaj - LUB00:15 | 09. 04
Defensor Sporting vs. Aguada
81-9311.53
Futbal - Brazília - Paulista, Serie A101:00 | 09. 04
Red Bull Brasil SP vs. Mirassol SP
3-1
(1-1)
11.55

T#1448633 | 07. 04. 2019 | 23:13
Kurz: 4.89
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži08:30 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Horejsi, Miroslav
0-321.18
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:10 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Kuzmin, Fedor
0-321.08
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:50 | 08. 04
Shetty, Sanil vs. Happek, Sven
3-111.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži12:30 | 08. 04
Eriksson, Anders vs. Happek, Sven
3-011.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži13:50 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Shetty, Sanil
3-121.18
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži14:30 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Horejsi, Miroslav
1-321.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži16:00 | 08. 04
Bertrand, Irvin vs. Happek, Sven
3-111.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži17:20 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Shetty, Sanil
1-321.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži18:00 | 08. 04
Happek, Sven vs. Horejsi, Miroslav
0-321.06
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži19:20 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Eriksson, Anders
0-321.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži20:40 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Bertrand, Irvin
0-321.13
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži21:20 | 08. 04
Happek, Sven vs. Kuzmin, Fedor
0-321.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži22:00 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Eriksson, Anders
1-321.06
Basketbal - Irán - Super League, play-offs13:30 | 08. 04
Palayesh Naft Abadan vs. Zob Ahan Esfahan
75-4111.16
Basketbal - Irán - Super League, play-offs13:30 | 08. 04
Shahrdari Gorgan Municipality vs. Avijeh Sanat Mashhad
97-5911.08
Basketbal - USA - NBA01:00 | 08. 04
Houston Rockets vs. Phoenix Suns
149-11311.01
Basketbal - USA - NBA02:30 | 08. 04
Golden State Warriors vs. Los Angeles Clippers
131-10411.11

T#1447578 | 01. 04. 2019 | 20:16
Kurz: 4.74
Basketbal - Belgicko - BLB20:30 | 01. 04
Belgacom Spirou vs. Stella Artois Leuven Bears
86-6511.01
Basketbal - Francúzsko - Pro A20:45 | 01. 04
Champagne Chalons Reims Basket vs. AS Monako
86-9321.35
Basketbal - Island - Urvalsdeild, play-off20:30 | 01. 04
UMF Tindastoll vs. Thor Porlakshofn
93-9411.37
Basketbal - Island - Urvalsdeild, play-off22:15 | 01. 04
Umfn Njardvik vs. IR Reykjavik
74-8611.30
Futbal - Írsko - Ligový pohár20:45 | 01. 04
Bohemians Dublin FC vs. Cabinteely FC
2-1
(0-1)
11.27
Futbal - Írsko - Ligový pohár20:45 | 01. 04
Cork City vs. Cobh Ramblers
4-1
(1-0)
11.25
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki20:30 | 01. 04
Resovia Rzeszow vs. GKS Katowice
3-011.23

T#1447425 | 31. 03. 2019 | 21:28
Kurz: 4.46
Basketbal - USA - NBA21:30 | 31. 03
Oklahoma City Thunder vs. Dallas Mavericks
103-10611.08
Americký futbal - USA - AAF22:00 | 31. 03
Birmingham Iron vs. Atlanta Legends
17-911.30
Tenis - WTA - Monterrey, Mexiko, kvalifikácia23:00 | 31. 03
Jaksic, Jovana vs. Ruse, Elena Gabriela
0-221.43
Pozemný hokej - Medzinárodný - Pro League23:00 | 31. 03
Argentína vs. Španielsko
3-2
(0-1)
11.43
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao21:30 | 31. 03
Boa Hora FC vs. CCR Fermentoes
29-20
(13-10)
11.15
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy21:30 | 31. 03
Juan Aurich vs. Los Caimanes FC
0-1
(0-1)
11.35

T#1447084 | 28. 03. 2019 | 13:37
Kurz: 4.39
Badminton - Medzinárodný - India Open 2019, WS14:15 | 28. 03
Xuan, Deng vs. Pusarla Venkata, Sindhu
0-221.09
Badminton - Medzinárodný - India Open 2019, WS15:00 | 28. 03
Intanon, Ratchanok vs. Chen, Xiaoxin
2-011.19
Badminton - Medzinárodný - Polish Open, muži, 4-hry14:30 | 28. 03
Russ/Stallwood vs. Riyanto/Yacob
0-221.04
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga17:30 | 28. 03
BC Spartak Pleven vs. Cherno More IG
91-7411.04
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza20:05 | 28. 03
Maccabi Tel-Aviv vs. Herbalife Gran Canaria
90-5511.09
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza21:00 | 28. 03
FC Barcelona Lassa vs. KK Buducnost Podgorica
95-8311.02
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Estonian-Latvian Basketball League, play-offs18:00 | 28. 03
Korvpalliklubi Parnu vs. BK Ventspils
80-8321.02
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, ženy, play-off18:30 | 28. 03
IKSU vs. IBK Dalen
4-211.01
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, ženy, play-off19:00 | 28. 03
Kais Mora IF vs. Jonkopings IK
4-411.05
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, ženy, play-off19:00 | 28. 03
Pixbo Wallenstam Ibk vs. Ronnby IBK
3-511.16
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, play-off19:00 | 28. 03
IK Sirius IBK vs. Storvreta IBK
4-721.20
Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy23:00 | 28. 03
Ponte Preta SP vs. Vitoria PE
1-111.07
Futsal - Medzinárodný - UEFA U19 Futsal EURO17:00 | 28. 03
Srbsko vs. Portugalsko
1-321.10
Futsal - Medzinárodný - UEFA U19 Futsal EURO20:00 | 28. 03
Bosna a Hercegovina vs. Moldavsko
2-111.10
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga19:00 | 28. 03
VfL Gummersbach vs. Rhein-Neckar Lowen
28-23
(13-11)
21.06
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala17:00 | 28. 03
Potaissa Turda vs. HC Minaur Baia Mare
34-29
(20-15)
11.07
Volejbal - Turecko - First Division, ženy16:00 | 28. 03
Vakifbank Istanbul vs. Nilufer Belediye Bursa
3-011.01
Volejbal - Turecko - First Division, ženy16:00 | 28. 03
Fenerbahce Grundig Istanbul vs. Thy
2-311.03
Volejbal - Turecko - First Division, ženy16:00 | 28. 03
Beylikduzu Voleybol Ihtisas vs. Eczacibasi Vitra Istanbul
0-321.02
Tenis - ITF ženy - Tabarka, W-ITF-TUN-12A, 4-hry15:30 | 28. 03
Mujan G / Sposetti I vs. Gadient N / Scholl C
0-221.10
Volejbal - Česká republika - Extraliga, muži20:15 | 28. 03
Aero Odolena Voda vs. Dukla Liberec
2-321.09

T#1447014 | 27. 03. 2019 | 20:09
Kurz: 4.21
Tenis - ATP - Miami, USA, 4-hry22:15 | 27. 03
Bryan B / Bryan M vs. Bopanna R / Shapovalov D
2-011.35
Tenis - WTA - Miami, USA, 4-hry21:25 | 27. 03
Mertens E / Sabalenka A vs. Dabrowski G / Xu Y
2-011.49
Basketbal - Island - Urvalsdeild, play-off20:15 | 27. 03
Stjarnan vs. UMF Grindavik
98-8111.23
Tenis - ITF ženy - Croissy-Beaubourg, W-ITF-FRA-09A21:10 | 27. 03
Diatchenko, Vitalia vs. Lottner, Antonia
2-011.29
Tenis - Challenger - St. Brieuc, Francúzsko21:20 | 27. 03
Troicki, Viktor vs. Basic, Mirza
1-211.32

T#1446901 | 26. 03. 2019 | 20:33
Kurz: 3.05
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Taliansko vs. Lichtenštajnsko
6-0
(4-0)
11.01
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Rumunsko vs. Faerské ostrovy
4-1
(3-1)
11.16
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Malta vs. Španielsko
0-2
(0-1)
21.01
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Írsko vs. Gruzínsko
1-0
(1-0)
11.73
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy20:45 | 26. 03
Gibraltár vs. Estónsko (2:0)
0-1
(0-0)
11.49

T#1446700 | 25. 03. 2019 | 10:26
Kurz: 4.44
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia18:00 | 25. 03
Turecko vs. Moldavsko
4-0
(2-0)
11.16
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 25. 03
Francúzsko vs. Island
4-0
(1-0)
11.18
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 25. 03
Luxembursko vs. Ukrajina
1-2
(1-1)
21.39
Futbal - Majstrovstvá Európy - U17 ME - kvalifikácia14:00 | 25. 03
Španielsko vs. Grécko
2-0
(0-0)
11.26
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 25. 03
Čierna Hora vs. Anglicko
1-5
(1-2)
21.33
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy15:00 | 25. 03
Azerbajdžan vs. Litva (1:0)
0-0
(0-0)
11.18
Tenis - ATP - Miami, USA20:35 | 25. 03
Krajinovic, Filip vs. Federer, Roger
0-221.18

T#1446236 | 22. 03. 2019 | 00:56
Kurz: 5.00
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 22. 03
Luxembursko vs. Litva
2-1
(1-1)
12.17
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy01:00 | 22. 03
USA vs. Ekvádor
1-0
(0-0)
12.31

T#1432976 | 23. 12. 2018 | 21:24
Kurz: 3.49
Americký futbal - USA - NFL22:05 | 23. 12
Arizona Cardinals vs. Los Angeles Rams
9-3121.11
Basketbal - USA - NBA22:00 | 23. 12
Detroit Pistons vs. Atlanta Hawks
95-9811.18
Basketbal - USA - NBA23:00 | 23. 12
Indiana Pacers vs. Washington Wizards
105-8911.13
Šipky - Medzinárodný - PDC World Championship 201922:15 | 23. 12
Cross, Rob vs. Reyes, Cristo
4-011.18
Americký futbal - USA - NFL22:25 | 23. 12
New Orleans Saints vs. Pittsburgh Steelers
31-2811.36
Americký futbal - USA - NFL22:05 | 23. 12
San Francisco 49ers vs. Chicago Bears
9-1421.47

T#1430245 | 05. 12. 2018 | 20:24
Kurz: 4.89
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)20:45 | 05. 12
Fulham FC vs. Leicester City (1:0)
1-1
(1-0)
24.89

T#1426896 | 11. 11. 2018 | 20:40
Kurz: 2.62
Americký futbal - USA - NFL22:05 | 11. 11
Oakland Raiders vs. Los Angeles Chargers
6-2021.20
Americký futbal - USA - NFL22:25 | 11. 11
Green Bay Packers vs. Miami Dolphins
31-1211.16
Americký futbal - USA - NFL22:25 | 11. 11
Los Angeles Rams vs. Seattle Seahawks
36-3111.23
Basketbal - USA - NCAA, Muži21:00 | 11. 11
Central Florida Knights vs. Florida Atlantic Owls
79-8011.01
Basketbal - USA - NCAA, Muži21:00 | 11. 11
Iowa Hawkeyes vs. Wisconsin Green Bay
93-8211.01
Basketbal - USA - NCAA, Muži21:00 | 11. 11
Rutgers Scarlet Knights vs. Drexel Dragons
95-6611.08
Basketbal - USA - NCAA, Muži21:00 | 11. 11
Southern Methodist Mustangs vs. Southern Mississippi
64-7411.19
Basketbal - USA - NCAA, Muži22:00 | 11. 11
Ohio State Buckeyes vs. IPFW Mastodons
107-6111.02
Basketbal - USA - NCAA, Muži23:00 | 11. 11
Arizona Wildcats vs. Cal Poly Mustangs
82-6111.01
Basketbal - USA - NCAA, Muži23:00 | 11. 11
TCU Horned Frogs vs. Oral Roberts Golden Eagles
79-6211.01
Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)21:00 | 11. 11
AS Monako vs. Paríž Saint-Germain (u/o 1.5)
0-4
(0-2)
21.06
Šipky - Medzinárodný - Grand Slam of Darts, skupinová fáza23:00 | 11. 11
Van Gerwen, Michael vs. Clayton, Jonny
4-511.06

T#1426429 | 08. 11. 2018 | 21:04
Kurz: 4.21
Tenis - ITF muži - USA F3021:25 | 08. 11
Ornago, Fabrizio vs. Fernandez Horta, Alvaro
2-011.03
Tenis - ITF muži - USA F3021:55 | 08. 11
Mbithi, Mwendwa vs. Butsch, Justin
0-221.10
Futbal - Medzinárodné, juniori - U20 CONCACAF majstrovstvá23:30 | 08. 11
Dominica vs. Panama
0-4
(0-1)
21.01
Americký futbal - USA - Vysokoškolský01:30 | 09. 11
North Carolina St Wolfpack vs. Wake Forest Demon Deacons
23-2711.07
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, MS08:30 | 09. 11
Momota, Kento vs. Son, Wan Ho
2-011.09
Volejbal - Čína - China Volleyball League, ženy12:30 | 09. 11
Shanghai Dunlop vs. Yunnan
3-011.01
Volejbal - Čína - China Volleyball League, ženy09:00 | 09. 11
Tianjin Bridgstone vs. Sichuan University
3-011.01
Volejbal - Čína - China Volleyball League, ženy07:00 | 09. 11
Jiangsu vs. Fujian Xi Meng Bao
3-111.02
Volejbal - Čína - China Volleyball League, ženy12:30 | 09. 11
Liaoning Huachen Auto vs. Shangdong LS Bank
2-311.10
Tenis - ITF muži - Mozambik F109:00 | 09. 11
Descotte, Matias Franco vs. Nadaf, Hamid Reza
2-011.06
Tenis - ITF muži - Kuvajt F208:15 | 09. 11
Kirkin, Ergi vs. Sumizawa, Daisuke
0-211.06
Ragby - Ragby Union - Premiership Rugby Cup20:45 | 09. 11
Newcastle Falcons vs. Bath Rugby
22-7
(10-0)
11.09
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour Mixed10:00 | 09. 11
Chen C A / Cheng I C vs. Tromer L / Eerland B
3-111.11
Kriket - Medzinárodný - Twenty20 Matches, ženy21:00 | 09. 11
Austrália vs. Pakistan
1-011.02
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala16:30 | 09. 11
CSM Bucuresti vs. HC Buzau
33-23
(18-10)
11.03
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga20:00 | 09. 11
SC 2000 Coburg vs. TV Grosswallstadt
33-27
(18-13)
11.09
Futbal - Trinidad and Tobago - Super League00:30 | 09. 11
FC Santa Rosa vs. Petit Valley
2-111.10
Futbal - Slovensko - 2. liga17:00 | 09. 11
FK Pohronie vs. SK Odeva Lipany
0-1
(0-1)
1X1.07
Futbal - Slovensko - 2. liga13:30 | 09. 11
KFC Komárno vs. Partizan Bardejov
1-21X1.11
Futbal - Nemecko, amatéri - Oberliga Mittelrhein20:00 | 09. 11
FC Wegberg-Beeck vs. SSV Merten
4-011.11
Futbal - Medzinárodný - AFF Suzuki Cup13:00 | 09. 11
Východný Timor vs. Thajsko
0-7
(0-4)
21.01
Florbal - Fínsko - Salibandyliiga17:30 | 09. 11
Classic Tampere vs. Koovee
7-311.03
Futbal - Anglicko, amatéri - U23 League Cup20:00 | 09. 11
AFC Bournemouth vs. West Bromwich Albion
2-1
(2-1)
11.15
Futbal - Anglicko - FA Cup20:55 | 09. 11
Haringey Borough vs. Wimbledon (u/o 0.5)
0-1
(0-0)
21.02

T#1426272 | 07. 11. 2018 | 21:26
Kurz: 4.58
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, MD11:40 | 08. 11
Gideon M F / Sukamuljo K S vs. Kang M H / Kim W H
2-011.09
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, MS07:30 | 08. 11
Momota, Kento vs. Vittinghus, Hans-Kristian Solberg
2-011.05
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, MS05:50 | 08. 11
Sakai, Kazumasa vs. Shi, Yuqi
0-221.10
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, MS10:00 | 08. 11
Chen, Long vs. Hsu, Jen Hao
2-011.04
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, WD11:40 | 08. 11
Dong W / Feng X vs. Matsutomo M / Takahashi A
0-221.02
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, WS09:10 | 08. 11
Pornpawee, Chochuwong vs. Chen, YU Fei
1-221.10
Badminton - Medzinárodný - Fuzhou China Open 2018, XD05:00 | 08. 11
Natsir L / Ahmad T vs. Kim H T / Kim H J
2-011.06
Basketbal - Argentína - Super 20, play-off01:00 | 08. 11
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Estudiantes De Bahia Blanca
92-6411.04
Tenis - ITF ženy - Las Vegas, W-WITF-USA-38A02:00 | 08. 11
Bencic, Belinda vs. Paolini, Jasmine
2-011.13
Tenis - ITF ženy - Antalya,W-WITF-TUR-33A, 4-hry12:00 | 08. 11
OZ I / Sezer M vs. Golubovskaya P / Poplavska A
2-011.15
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki20:30 | 08. 11
KS Espadon Szczecin vs. AZS Politechnika Warszawska
3-111.18
Volejbal - Južná Kórea - V League11:00 | 08. 11
Suwon Kepco vs. Incheon Korean Air Jumbos
2-321.18
Volejbal - Čína - China Volleyball League, ženy09:00 | 08. 11
Henan Zhengzhou vs. Ba Yi
0-321.03
Volejbal - Čína - China Volleyball League, ženy06:30 | 08. 11
Sichuan University vs. Evergrade
0-321.01
Tenis - ITF muži - USA F30, 4-hry00:55 | 08. 11
Mercier T / Ward E vs. Colley M L / Eguez S
2-111.16
Tenis - ITF muži - Egypt F26, 4-hry14:10 | 08. 11
Andrzejczuk A / Nikles J vs. Borroni A / Rossi M
2-011.10
Tenis - ITF muži - Brazília F819:10 | 08. 11
Naser, Javier vs. Reis DA Silva, Joao Lucas
0-221.05
Tenis - ITF muži - Brazília F815:30 | 08. 11
Britto, Luis vs. Matos, Rafael
0-221.10
Basketbal - USA - NCAA, Muži01:00 | 08. 11
Wright State Raiders vs. Western C. Catamounts
96-7311.02

T#1425126 | 31. 10. 2018 | 19:38
Kurz: 4.92
Futbal - Anglicko - Ligový pohár20:45 | 31. 10
Arsenal FC vs. Blackpool FC
2-1
(1-0)
11.11
Futbal - Anglicko - Ligový pohár20:45 | 31. 10
Chelsea FC vs. Derby County
3-2
(3-2)
11.27
Futbal - Škótsko - Premier League (1. liga)20:45 | 31. 10
Aberdeen vs. Hamilton Academical
3-0
(2-0)
11.43
Futbal - Taliansko - Serie A (1. liga)20:30 | 31. 10
AC Miláno vs. FC Janov
2-1
(1-0)
11.46
Ľadový hokej - Francúzsko - Ligue Magnus (1. liga)20:00 | 31. 10
CSG Štrasburg vs. Grenoble MH 38
2-421.36
Futbal - Francúzsko - Ligový pohár21:05 | 31. 10
FC Metz vs. Amiens SC
1-2
(0-1)
1X1.23

T#1420448 | 30. 09. 2018 | 17:03
Kurz: 3.93
Futbal - Maďarsko - NB I18:00 | 30. 09
Diosgyor Vtk vs. MOL Vidi FC
0-1
(0-0)
21.64
Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 201821:35 | 30. 09
Evans, Ricky vs. Van Barneveld, Raymond
1-221.40
Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 201821:00 | 30. 09
Webster, Darren vs. Bunting, Stephen
2-011.71

T#1419686 | 23. 09. 2018 | 14:20
Kurz: 4.55
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)14:30 | 23. 09
West Ham United vs. Chelsea FC
0-021.49
Futbal - Belgicko - Pro League (1. liga)20:00 | 23. 09
Cercle Brugge vs. KRC Genk
2-5
(1-2)
21.59
Futbal - Česká republika - FNL15:00 | 23. 09
FC Hradec Králové vs. FC Viktoria Žižkov
4-0
(2-0)
11.49
Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)15:00 | 23. 09
FC Stade Rennes vs. Paríž Saint-Germain
1-3
(1-1)
21.29

T#1418675 | 16. 09. 2018 | 18:56
Kurz: 3.56
Futbal - Belgicko - Pro League (1. liga)20:00 | 16. 09
KAA Gent vs. St. Truidense VV
1-2
(0-1)
11.40
Futbal - Turecko - TFF 1. Lig (2. liga)19:00 | 16. 09
Denizlispor vs. Eskisehirspor
4-1
(1-1)
11.31
Futbal - Bulharsko - A PFG19:00 | 16. 09
Lokomotiv 1926 Plovdiv vs. Levski Sofia
1-0
(1-0)
21.56
Volejbal - Majstrovstvá sveta - FIVB majstrovstvá sveta, muži19:30 | 16. 09
Holandsko vs. Francúzsko
3-221.10
Volejbal - Majstrovstvá sveta - FIVB majstrovstvá sveta, muži20:30 | 16. 09
Srbsko vs. Austrália
3-111.13

T#1415721 | 27. 08. 2018 | 11:32
Kurz: 3.89
Futbal - Anglicko - National League16:00 | 27. 08
Aldershot Town vs. Sutton United (0:1)
2-1
(1-0)
21.41
Futbal - Anglicko - National League16:00 | 27. 08
Eastleigh FC vs. Ebbsfleet Utd (0:1)
0-1
(0-1)
21.46
Futbal - Anglicko - National League18:15 | 27. 08
AFC Fylde vs. Harrogate Town (1:0)
0-0
(0-0)
11.27
Futbal - Anglicko - National League16:00 | 27. 08
Halifax Town vs. Gateshead FC (1:0)
1-0
(1-0)
11.22
Futbal - Anglicko - National League16:00 | 27. 08
Salford City vs. Barrow AFC (1:0)
3-1
(1-1)
11.22

T#1413346 | 09. 08. 2018 | 21:02
Kurz: 1.50
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia21:05 | 09. 08
Slovan Bratislava vs. SK Rapid Wien (1:0)
2-1
(1-1)
11.50

T#1413039 | 07. 08. 2018 | 18:27
Kurz: 1.54
Tenis - WTA - Montreal, Kanada20:15 | 07. 08
Zhao, Carol vs. Bertens, Kiki
0-221.09
Tenis - ITF ženy - Landisville, W-WITF-USA-26A19:45 | 07. 08
Kissell, Joelle vs. Taylor, Gabriella
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Koksijde, W-WITF-BEL-03A, 4-hry20:20 | 07. 08
Salden L / Zimmermann K vs. Puig Caballero B / Siskova A
2-011.05
Tenis - ITF muži - Nemecko F1118:30 | 07. 08
Torebko, Peter vs. Rosenkranz, Mats
1-211.11
Tenis - Challenger - Portoroz, Slovinsko19:10 | 07. 08
Celikbilek, Altug vs. Kaplja, Aljaz Jakob
2-011.05
Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy20:00 | 07. 08
Sao Francisco BA vs. Kindermann SC
0-3X21.02
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia19:15 | 07. 08
Malmo FF vs. Vidi FC
1-1
(0-0)
1X1.10

T#1412609 | 05. 08. 2018 | 00:03
Kurz: 2.34
Austrálsky futbal - Austrália - AFL05:10 | 05. 08
Carlton Blues vs. Greater Western Sydney
46-15121.07
Austrálsky futbal - Austrália - AFL07:20 | 05. 08
Melbourne Demons vs. Gold Coast Suns
143-4711.02
Tenis - WTA - Montreal, Canada, Qualifying00:40 | 05. 08
Suarez Navarro, Carla vs. Rodionova, Anastasia
2-011.01
Tenis - WTA - Montreal, Canada, Qualifying00:25 | 05. 08
Puig, Monica vs. Branstine, Carson
2-011.05
Austrálsky futbal - Austrália - AFL08:40 | 05. 08
West Coast Eagles vs. Fremantle Dockers
142-8411.14
Americký futbal - Kanada - CFL03:00 | 05. 08
Calgary Stampeders vs. British Columbia Lions
27-1811.14
Box - Medzinárodný - Light heavyweight04:00 | 05. 08
Dmitry Bivol (RUS) vs. Isaac Chilemba (MWI)
111.01
Box - Medzinárodný - Light heavyweight04:30 | 05. 08
Sergey Kovalev (RUS) vs. Eleider Alvarez (COL)
211.15
Bojové športy - Medzinárodný - Ultimate Fighting Championship03:30 | 05. 08
Demetrious Johnson (USA) vs. Henry Cejudo (USA)
211.14
Futbal - Austrália - ACT Premier League07:00 | 05. 08
Tuggeranong Utd vs. Monaro Panthers
1-011.12
Futbal - Austrália - U20 Northern NSW 04:30 | 05. 08
Maitland FC vs. Lake Macquarie City FC
0-011.05

T#1412453 | 03. 08. 2018 | 21:45
Kurz: 3.78
Austrálsky futbal - Austrália - SANFL05:45 | 04. 08
West Adelaide vs. Port Adelaide Magpies
87-6111.16
Austrálsky futbal - Austrália - TSL06:00 | 04. 08
Kingborough Tigers vs. Glenorchy
62-13721.15
Austrálsky futbal - Austrália - VFL06:00 | 04. 08
Footscray Bulldogs vs. Frankston FC
92-5011.02
Austrálsky futbal - Austrália - WAFL08:15 | 04. 08
Subiaco vs. Swan Districts
80-2811.03
Basketbal - Austrália - 1. liga, ženy, play-off11:00 | 04. 08
Bendigo Braves vs. Geelong Supercats
99-7411.03
Basketbal - Brazília - Campeonato Paulista U1900:00 | 04. 08
ABA Araraquara vs. AA Sao Caetano
81-6011.07
Basketbal - Austrália - SEABL, play-off11:00 | 04. 08
Kilsyth Cobras vs. Bendigo Braves
111-8811.19
Tenis - ATP - Los Cabos, Mexiko05:25 | 04. 08
Del Potro, Juan Martin vs. Dzumhur, Damir
2-011.15
Šipky - Medzinárodný - Auckland Darts Masters 201810:10 | 04. 08
McGrath, Mark vs. Van Barneveld, Raymond
4-1021.09
Ragby - Ragby Union - Super Rugby, Play-off09:35 | 04. 08
Crusaders vs. The Lions
37-18
(20-6)
11.08
Ľadový hokej - Nový Zéland - NZIHL06:40 | 04. 08
Canterbury Red Devils vs. West Auckland Admirals
4-521.01
Futsal - Medzinárodné klubové - AFC Futsal Club Championship13:00 | 04. 08
FC Sipar vs. Bank of Beirut SC
2-11
(1-5)
21.09
Futsal - Medzinárodné klubové - AFC Futsal Club Championship09:00 | 04. 08
Erem vs. Chonburi Bluewave FC
1-5
(0-3)
21.01
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Norra Svealand15:00 | 04. 08
IFK Lidingo vs. Stromsbergs IF
5-1
(3-0)
11.11
Futbal - Škótsko - Premier League (1. liga)16:00 | 04. 08
Celtic Glasgow vs. Livingston FC
3-1
(2-0)
11.12
Futbal - Nový Zéland - Mainland Premier League04:45 | 04. 08
FC Twenty 11 vs. Universities of Canterbury AFC
2-111.10

T#1409230 | 09. 07. 2018 | 21:22
Kurz: 5.00
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži22:00 | 09. 07
Husnik, Petr vs. Vostes, Yannick
1-321.04
Tenis - ITF ženy - Winnipeg, W-WITF-CAN-03A, 4-hry23:00 | 09. 07
Hontama M / Robinson J vs. Lagarde T / Leduc C
2-011.08
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy11:45 | 10. 07
Portugalsko vs. Čile
28-22
(13-11)
11.08
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy14:00 | 10. 07
Rusko vs. Brazília
32-20
(16-10)
11.05
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy16:15 | 10. 07
Maďarsko vs. Slovinsko
31-17
(12-10)
11.02
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy18:30 | 10. 07
Island vs. Nórsko
30-35
(15-15)
21.07
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy20:45 | 10. 07
Francúzsko vs. Japonsko
29-25
(14-13)
11.04
Tenis - Challenger - Bastad, Švédsko14:10 | 10. 07
Nedelko, Ivan vs. Berlocq, Carlos
0-221.08
Tenis - Challenger - Winnetka, USA03:40 | 11. 07
Jomby, Tom vs. Opelka, Reilly
2-021.08
Tenis - Challenger - Winnipeg, Kanada02:00 | 12. 07
Polansky, Peter vs. Krainik, Pavel
2-011.04
Tenis - Challenger - Winnipeg, Kanada17:00 | 10. 07
Takahashi, Yusuke vs. Kubler, Jason
0-221.09
Tenis - ITF muži - Česká republika F610:00 | 10. 07
Bugaj, Martin vs. Sekiguchi, Shuichi
2-021.01
Tenis - ITF muži - Čína F1006:00 | 10. 07
Wang, Aoran vs. Statham, Jose
2-021.05
Tenis - ITF muži - Čína F1006:30 | 10. 07
WU, Tung-Lin vs. Goveas, Aryan
2-011.06
Tenis - ITF muži - Čína F1008:10 | 10. 07
Banes, Maverick vs. Tan, Li-Wie
2-011.03
Tenis - ITF muži - Čína F1008:10 | 10. 07
Sun, Fajing vs. LI, Jianhui
0-211.05
Tenis - ITF muži - Čína F1004:00 | 10. 07
Bai, Yan vs. Hovhannisyan, Mousheg
2-011.09
Tenis - ITF muži - Francúzsko F1316:55 | 10. 07
Humbert, Ugo vs. Paris, Joshua
2-011.07
Tenis - ITF muži - Francúzsko F13, 4-hry13:35 | 10. 07
Bourgois C / Scaglia M vs. Lakat F / Rinderknech A
2-121.05
Tenis - ITF ženy - Winnipeg, W-WITF-CAN-03A, 4-hry01:00 | 10. 07
Bui J / Sleeth L vs. Shaffer K / Yurovsky R
0-221.06
Tenis - ITF ženy - Winnipeg, W-WITF-CAN-03A17:00 | 10. 07
Murray, Samantha vs. Marino, Rebecca
0-221.07
Tenis - ITF ženy - Winnipeg, W-WITF-CAN-03A19:20 | 10. 07
Mikhailuk, Alexandra vs. Barnett, Alicia
0-221.04
Tenis - ITF ženy - Tianjin, W-WITF-CHN-15A07:50 | 10. 07
Wang, Jiaqi vs. Xun, Fang Ying
0-221.07
Tenis - ITF ženy - Tianjin, W-WITF-CHN-15A06:10 | 10. 07
Liu, Fangzhou vs. Zang, Jiaxue
2-011.03
Tenis - ITF ženy - Tianjin, W-WITF-CHN-15A05:40 | 10. 07
Yang, Yidi vs. You, Xiaodi
1-221.09
Tenis - ITF ženy - Tianjin, W-WITF-CHN-15A04:00 | 10. 07
Thandi, Karman Kaur vs. Wei, Zhanlan
2-111.06
Tenis - ITF ženy - Solo, W-WITF-INA-01A09:40 | 10. 07
Mane, Snehal vs. Okuno, Ayaka
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Solo, W-WITF-INA-01A08:00 | 10. 07
Suryaningsih, Suryaningsih vs. Ozeki, Michika
0-221.02
Tenis - ITF ženy - Solo, W-WITF-INA-01A08:25 | 10. 07
Sabrina, Fitriana vs. Ayukawa, Mana
0-221.02
Tenis - ITF ženy - Solo, W-WITF-INA-01A06:10 | 10. 07
Mcblane, Rhiannon vs. Vangelova, Ani
0-221.05
Tenis - ITF ženy - Solo, W-WITF-INA-01A06:50 | 10. 07
Kulambayeva, Zhibek vs. Budiman, Joleta
1-211.04
Tenis - ITF ženy - Solo, W-WITF-INA-01A04:30 | 10. 07
Sutjiadi, Aldila vs. Nugroho, Priska Madelyn
2-111.06
Tenis - ITF ženy - Solo, W-WITF-INA-01A04:30 | 10. 07
Liu, Mary Ann vs. Jain, Mahak
0-221.01

T#1408906 | 07. 07. 2018 | 14:32
Kurz: 3.90
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, ženy, skupinová fáza16:15 | 07. 07
Bulharsko vs. Iceland
75-4811.04
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, ženy, skupinová fáza16:15 | 07. 07
Ukrajina vs. Litva
77-8021.07
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, ženy, skupinová fáza18:30 | 07. 07
Denmark vs. Turecko
51-7221.01
Šipky - Medzinárodný - US Darts Masters 201823:10 | 07. 07
Van Gerwen, Michael vs. Wade, James
3-811.06
Šipky - Medzinárodný - US Darts Masters 201822:35 | 07. 07
Anderson, Gary vs. Murschell, Dawson
8-511.04
Pesäpallo - Fínsko - Ykkospesis (2. liga)15:00 | 07. 07
Manse PP vs. Vahankyron Viesti
1-011.15
Motoristické športy - Formula 1 - Kvalifikácia, Head-to-Head - kombi15:00 | 07. 07
Alonso, Fernando vs. Vandoorne, Stoffel
111.07
Motoristické športy - Formula 1 - Kvalifikácia, Head-to-Head - kombi15:00 | 07. 07
Leclerc, Charles vs. Ericsson, Marcus
111.10
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy17:30 | 07. 07
Paraguaj vs. Angola
27-31
(14-18)
21.07
Futbal - MS 2018 zápasy - Vyraďovacia fáza16:00 | 07. 07
Švédsko vs. Anglicko (u/o 1.5)
0-2
(0-1)
21.47
Futbal - MS 2018 zápasy - Vyraďovacia fáza20:00 | 07. 07
Rusko vs. Chorvátsko (u/o 1.5)
1-1
(1-1)
21.48

T#1408013 | 01. 07. 2018 | 23:19
Kurz: 4.53
Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS, kvalifikácia, Amerika23:00 | 02. 07
Kolumbia vs. Brazília
71-9821.08
Futbal - Barbados - Premier League00:00 | 02. 07
Waterford Compton vs. Paradise FC
0-1021.05
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy10:00 | 02. 07
Dánsko vs. Angola
25-20
(14-10)
11.03
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy12:00 | 02. 07
Nórsko vs. Ivory Coast
-11.00
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy16:00 | 02. 07
Francúzsko vs. Chorvátsko
19-16
(7-7)
11.03
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy18:00 | 02. 07
Južná Kórea vs. Island
29-29
(16-12)
11.03
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy20:00 | 02. 07
Slovinsko vs. Čile
33-20
(16-8)
11.01
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U20 MS, ženy20:00 | 02. 07
Španielsko vs. Egypt
39-20
(18-7)
11.05
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži12:30 | 02. 07
Cilic, Marin vs. Nishioka, Yoshihito
3-011.02
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži14:00 | 02. 07
Federer, Roger vs. Lajovic, Dusan
3-011.01
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži15:30 | 02. 07
Broady, Liam vs. Raonic, Milos
0-321.04
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži17:20 | 02. 07
Gombos, Norbert vs. Anderson, Kevin
0-321.07
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži15:45 | 02. 07
Isner, John vs. Maden, Yannick
3-011.09
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy16:00 | 02. 07
Lepchenko, Varvara vs. Wozniacki, Caroline
0-221.04
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy17:20 | 02. 07
Rus, Arantxa vs. Williams, Serena
0-221.06
Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy18:00 | 02. 07
Radwanska, Agnieszka vs. Ruse, Elena Gabriela
2-111.08
Tenis - ITF muži - Čína F911:55 | 02. 07
Nam, Ji Sung vs. Hua, Runhao
0-211.07
Tenis - ITF muži - Čína F9, 4-hry13:15 | 02. 07
Gao X / Wang A vs. Chen L / Fang R
-11.00
Tenis - ITF muži - Čína F9, kvalifikácia04:00 | 02. 07
Fang, Ruitong vs. Huang, Tsung-Hao
0-221.02
Tenis - ITF muži - Čína F9, kvalifikácia08:30 | 02. 07
Liu, Hu vs. Li-Ernoul, Joachim
2-011.02
Tenis - ITF muži - Hong Kong F2, 4-hry10:00 | 02. 07
Khan A / Yue C H S vs. Alcantara F C / Hu N S
0-221.01
Tenis - ITF muži - Hong Kong F206:00 | 02. 07
Yue, Ching HO Sunny vs. Inoue, Haru
0-221.02
Tenis - ITF muži - Hong Kong F204:00 | 02. 07
Uesugi, Kaito vs. Congcar, Congsup
2-111.07
Tenis - ITF muži - Hong Kong F204:00 | 02. 07
Lin, Wei-De vs. Tanuma, Ryota
0-221.10
Tenis - ITF muži - Hong Kong F204:00 | 02. 07
Ellis, Blake vs. Addison, Aaron
0-211.11
Tenis - ITF muži - Hong Kong F204:00 | 02. 07
Lam, Ching vs. Okamura, Issei
0-221.12
Tenis - ITF muži - Čína F9, kvalifikácia05:25 | 02. 07
YU, Bingyu vs. Ogura, Kosuke
0-221.16
Tenis - ITF muži - Čína F9, kvalifikácia04:00 | 02. 07
Wang, Ruixuan vs. Lam, Wing-Lun
2-011.19

T#1407856 | 30. 06. 2018 | 21:30
Kurz: 2.87
Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS, kvalifikácia, Afrika23:00 | 30. 06
Čad vs. Tunisko
46-8521.01
Box - Medzinárodný - Super lightweight22:00 | 30. 06
Tyrone McKenna (NIR) vs. Jack Catterall (ENG)
221.17
Kriket - Medzinárodný - Global T20 Canada22:00 | 30. 06
Montreal Tigers vs. West Indies B
0-111.15
Tenis - ITF muži - Španielsko F1622:00 | 30. 06
Durasovic, Viktor vs. Miedler, Lucas
0-221.30
Tenis - ITF muži - Kanada F400:10 | 01. 07
Galarneau, Alexis vs. Diez, Steven
-21.00
Šipky - Medzinárodný - European Tour 9 - European Darts Matchplay 201822:45 | 30. 06
Smith, Michael vs. Klaasen, Jelle
4-611.33
Šipky - Medzinárodný - European Tour 9 - European Darts Matchplay 201821:45 | 30. 06
Cross, Rob vs. O´Connor, William
4-611.22

© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top