» Najtipovanejšie zápasy
20. 02. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza1.49 4.31 5.66
AS Rím vs. KAA Gent
21:0020727
2.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.32 5.67 6.00
SKA Petrohrad vs. Torpedo N. Novgorod
17:3041721
3.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza1.43 4.14 7.30
VfL Wolfsburg vs. Malmo FF
21:0019019
4.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza1.39 4.08 8.48
Wolverhampton Wanderers vs. RCD Espanyol Barcelona
21:0013114
5.Tenis - ATP - Marseille, 2-hry1.26 3.52
Medvedev, Daniil vs. Sinner, Jannik
16:2512012
6.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.22 3.37 3.01
AZ Alkmaar vs. LASK
21:009110
7.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.38 4.88 5.88
Amur Khabarovsk vs. Dinamo Riga
10:00189
8.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza1.82 3.67 3.90
Bayer 04 Leverkusen vs. FC Porto
21:00819
9.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza4.80 3.49 1.71
Ludogorez Rasgrad vs. Inter Miláno
18:55819
10.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.15 3.45 3.35
Getafe CF vs. Ajax Amsterdam
18:55448
11.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza3.76 2.96 2.10
CFR Cluj vs. FC Sevilla
18:55268
12.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.95 2.93 2.50
Club Brugge vs. Manchester United
18:55628
13.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.41 3.57 2.60
Eintracht Frankfurt vs. RB Salzburg
18:55628
14.Ľadový hokej - USA - NHL3.78 4.38 1.73
Edmonton Oilers vs. Boston Bruins
02:30066
15.Tenis - ATP - Marseille, 2-hry1.41 2.68
Goffin, David vs. Gerasimov, Egor
21:45066
16.Ľadový hokej - Švédsko - SHL1.27 5.91 7.07
Djurgardens IF vs. Leksands IF
19:00606
17.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.06 3.21 3.53
Sporting CP vs. Istanbul BBSK
18:55606
18.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.37 3.35 2.78
Olympiacos Piräus vs. Arsenal FC
21:00426
19.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.29 3.31 2.93
FC Šachtar Doneck vs. Benfica Lisabon
18:55516
20.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza1.94 3.20 3.96
Glasgow Rangers vs. Sporting Braga
21:00516
21.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.30 5.20 7.00
Storhamar Dragons vs. Manglerud/Star
18:30606
22.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.95 3.75 2.02
Spartak Moskva vs. AK Bars Kazaň
17:30235
23.Tenis - WTA - Dubaj2.60 1.44
Rybakina, Elena vs. Plíšková Karolína
11:00055
24.Basketbal - Medzinárodný - FIBA Ázijský pohár1.17 4.42
Austrália vs. Nový Zéland
09:40145
25.Ľadový hokej - USA - NHL2.20 3.97 2.75
Vancouver Canucks vs. Minnesota Wild
04:30145
26.Ľadový hokej - Švédsko - SHL2.15 4.05 2.58
Färjestad BK vs. Frolunda HC
19:00224
27.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.31 3.16
BC Olympiakos Piräus vs. Asvel Lyon-Villeurbanne
18:15404
28.Ľadový hokej - USA - NHL2.15 4.14 2.75
Chicago Blackhawks vs. New York Rangers
02:00134
29.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.18 3.68 2.70
HC Soči vs. HC Vityaz Podolsk
17:30213
30.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA Majstrovstvá sveta, európska predkvalifikácia1.10 5.78
Slovensko vs. Luxembursko
18:00303
31.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.86 3.87 3.30
Avtomobilist Jekaterinburg vs. Sibir Novosibirsk
15:00213
32.Ľadový hokej - Rusko - MHL1.30 5.24 5.92
Avto Yekaterinburg vs. Sarmaty Orenburg
10:00033
33.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.28 6.20 6.31
Valerenga IF vs. Narvik Ishockeyklubb
18:30303
34.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia10.46 1.02
Rumunsko vs. Španielsko
17:00213
35.Tenis - ATP - Rio de Janeiro, 4-hry1.35 2.97
Gille S / Vliegen J vs. Meligeni Rodrigues A / Monteiro T
01:40033
36.Ľadový hokej - Švédsko - SHL1.82 4.18 3.22
HV71 vs. Orebro HK
19:00303
37.Futbal - Európska liga - Európska liga, vyraďovacia fáza2.47 2.98 2.94
APOEL Nikózia vs. FC Bazilej
21:00213
38.Tenis - ATP - Rio de Janeiro, 4-hry2.52 1.47
Jebavy R / Zelenay I vs. Kubot L / Melo M
22:25303
39.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.64 2.13
BC Zenit Petrohrad vs. ALBA Berlín
18:00112
40.Snooker - Medzinárodný - Shoot Out 20201.47 2.50
Xintong, Zhao vs. Kleckers, Lukas
17:30202
41.Snooker - Medzinárodný - Shoot Out 20201.56 2.29
Wilson, Kyren vs. White, Michael
20:00112
42.Volejbal - Česká republika - Extraliga, ženy1.23 3.50
Kralovo Pole Brno vs. TJ Sokol Sternberk
17:00202
43.Tenis - ATP - Rio de Janeiro, 4-hry3.24 1.30
Molteni A / Sonego L vs. Pavic M / Soares B
00:00202
44.Futbal - Austrália - Westfield W-League10.15 5.73 1.18
WS Wanderers FC vs. Melbourne City FC
09:30202
45.Badminton - Medzinárodný - Barcelona Spain Master 2020, muži 4-hry1.15 4.33
Yao C L / Han Y P vs. Jansen J R / Kaesbauer P
15:15202
46.Futbal - Medzinárodné, kluby - Juhoamerický pohár1.92 3.49 3.66
Always Ready vs. Millonarios FC
23:15112
47.Tenis - Challenger - Bergamo, Taliansko1.46 2.46
Crepatte, Baptiste vs. Michalski, Daniel
11:00202
48.Tenis - WTA - Dubaj2.31 1.54
Martic, Petra vs. Kontaveit, Anett
16:00022
49.Ľadový hokej - Rusko - MHL1.03 10.57 16.64
Tolpar UFA vs. Ladja Togliatti
13:00202
50.Šipky - Medzinárodný - Premier League3.57 4.68 1.71
Gurney, Daryl vs. Price, Gerwyn
22:10022

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top